12:42
ЗУСТРІЧ З УЧАСНИКАМИ АТО

24 грудня у актовій залі ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» відбулася зустріч учнів ЦПТО з переяславськими учасниками АТО. Захід  було організовано з метою військово-патріотичного та національного виховання, формування в учнівської молоді патріотизму та загальнолюдських цінностей.  Старший лейтенант  Луценко Володимир Васильович, молодші сержанти Задорожній Олександр Михайлович, Ремішевський Володимир Олексійович і рядовий Яковенко Олександр Олександрович розповіли про нелегкі бойові будні на Сході нашої країни. Це люди сильної волі, міцного характеру, свідомі патріоти України.

Учні задавали питання про умови перебування в місцях бойових дій, про закінчення АТО, про ставлення мешканців Донеччини та Луганщини до українських військових. Зустріч пройшла у дружній та невимушеній атмосфері, залишивши в душах учнів ЦПТО впевненість у світлому майбутньому України.

Наприкінці зустрічі присутні переглянули відеофільм «Переяславщина зустрічає героїв», який показав учасників зони АТО з міста Переяслава-Хмельницького. У фільмі учні ЦПТО впізнали не лише гостей зустрічі, а й випускників свого навчального закладу: Гришка Сергія, Дикого Максима, Руденка Богдана та інших. Ці хлопці не лише знають свою історію, а й творять її самі. Усі присутні побажали  гостям здоров’я, удачі, щастя, миру та закінчення антитерористичної операції .

Переглядів: 1045 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: