16:11
ЗМАГАННЯ В ЦПТО

Спортивні новини з Центру

У ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» відбулися спортивні змагання, присвячені Дню збройних сил України, серед юнаків І-ІІІ курсів. 108 учасників змагань боролися за призові місця у наступних видах:

·         Армреслінг (боротьба на руку);

·         Підтягування на перекладині у висі;

·         Віджимання на брусах в упорі;

·         Ривок гирі 24 кг (правою+лівою рукою);

·         Перетягування каната.

Особливо напруженою була боротьба з армреслінгу, де учасників було розділено за жеребом на дві підгрупи, щоб потрапити до фіналу потрібно було пройти важкий шлях боротьби.
У фіналі  зустрілися Ярослав Орленко та Григорій Катрич, де перемогу отримав найсильніший – Ярослав Орленко.

Високі результати показали учасники з підтягування на перекладині Роман Зражевський та Михайло Матяш, які виконали вправу по 25 разів. Вони і розділили між собою перше та друге місце, а третім став Сергій Краснощок.
            З віджимання в упорі на брусах кращим був В
ячеслав Кириченко, який віджався 75 разів. Друге місце, з результатом 69 раз, зайняв Дмитро Бондар, а третє - у Михайла Матяша.

У виконанні вправи із гирею, вага якої становила 24 кг, сильнішим був Владислав Микитенко, який показав результат 49 підйомів, другим був Віталій Губар – 47 підйомів, а третє місце розділили між собою учні Сергій Колотюк та Богдан Кононенко, їх результат – 30 підйомів.

Найзапеклішою була боротьба з перетягування каната, тут змагалося 7 команд по 10 учасників у команді, які демонстрували не лише силу, а й силову витривалість, адже змагались за коловою системою. Група № 17 продемонструвала все можливе, і не можливе, щоб заслужено отримати перемогу.

Фіналом даного заходу стало те, що учениця групи № 5/6 Зоя Харламова виконала силові вправи, не поступаючись хлопцям. У віджиманні на брусах в упорі вона показала результат  13 разів, а в підтягуванні на перекладині у висі – 6 разів! Таких результатів у навчальному закладі серед дівчат ще не було. Отже, Зоя встановила 2 рекорди, які будуть зафіксовані на стенді навчального закладу.

Переглядів: 923 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: