21:44
Зліт випускників-2016

28 травня на центральній площі міста Переяслава-Хмельницького відбувся загальноміський «Зліт випускників–2016». Випускники ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» і семи загальноосвітніх закладів міста взяли участь у святкуванні.
          Урочиста частина розпочалася з ушановування пам’яті воїнів-героїв, які ціною власного життя захистили наше сьогодення. Після покладання квітів до винуватців торжества з теплими і щирими словами звернулися очільники міста. Не стримуючи хвилювання, вони побажали випускникам щасливого майбутнього, з гарними наставниками та друзями.
     Урочистою миттю стало нагородження випускників золотими та срібними медалями. Серед них були випускники ЦПТО: Анцерова Людмила, Канівець Тетяна, Лябах Анна, які були нагороджені найвищими нагородами загальної середньої освіти – золотими медалями. Почесними грамотами Переяслав-Хмельницької міської ради за активну діяльність, спрямовану на підвищення авторитету учнівського самоврядування та освіти міста, розвитку дитячого та молодіжного руху, налагодження партнерських відносин з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями було нагороджено Анцерову Людмилу, Плехневича Вадима, Вакуленка Олександра та Петрова Євгенія. Урочисті нагородження перемежовувалися концертними номерами. Випускників 2016 року вітали вихованці дитячого садочка «Золотий ключик» і талановиті вокалісти міста. Наприкінці свята випускники випустили у небесну височінь сотні жовто-блакитних кульок на знак здійснення своїх заповітних мрій.
       Щасливої професійної долі, творчої наснаги в безмежному морі життя бажають випускникам Центру їх наставники. Бажають дорогим випускникам міцно стати на самостійний життєвий шлях і впевнено йти по ньому!

Переглядів: 829 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: