20:02
Життя зі співом на вустах

17 жовтня в читальній залі ЦПТО відбувся мистецький вечір, присвячений 140-річчю від дня народження видатної української співачки Соломії Крушельницької. Захід організувала і провела викладач історії Палатна О.М. разом із учнями груп № 16, 10 і 7/8.

Ведучі заходу зробили цікавий і захоплюючий екскурс у минуле, розповівши про тріумфально-творчий шлях геніальної оперної співачки. Хоча життя Соломії Крушельницької минуло у складний час великих суспільних потрясінь, її талант високого оцінила світова громадськість. Славній українці стоячи аплодували шанувальники музичного мистецтва Північної Америки, Італії, Польщі, Франції, Росії. Її лірико-драматичне сопрано хвилювало серця найвимогливішої і найпринциповішої публіки. В яких би найпрестижніших оперних театру світу вона не виступала, її завжди чекав тріумф. Соломія Крушельницька феноменально поєднала в собі талант великої актриси і співачки. Проживши більшу половину свого життя за кордоном, вона залишилася вірною донькою України. Тому на всіх концертах співачка незмінно виконувала українські народні пісні і твори українських композиторів. Україна подарувала світу яскраву зірку класичного співу, яка ніколи не зійде з трону, а завжди посідатиме високе місце в історії музичної культури.

Розповіді учнів були доповнені унікальними записами музичних творів у виконанні Соломії Крушельницької та супроводжувалися мультимедійною презентацією.

Переглядів: 784 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: