13:43
ЖИТТЯ, ВІДДАНЕ МУЗИЦІ

ЖИТТЯ, ВІДДАНЕ  МУЗИЦІ

                                                        Світ духовний тримають на плечах

                                                         Благородні і мудрі мужі.

                                                    Геніальність – це розуму велич.

                                                 Благородство –це велич душі!

… ці рядки  поета Віталія Іващенка стали епіграфом для вечора, присвяченого Заслуженому працівнику культури, переможцю республіканських та міжнародних конкурсів, Почесному громадянину нашого міста, голові обласної асоціації баяністів при музичній спілці України, стипендіату Міністерства культури і туризму України Володимиру Федоровичу Проказову, який вже 40 років очолює дитячу музичну школу м.Переяслава-Хмельницького.

         Про життєвий і творчий шлях Володимира Федоровича,  здобутки музичної школи, якою він керує, познайомив учнів та викладачів ЦПТО Руденко Дмитро.  Ксенія Зінченко та Костянтин Глоба зачитали спогади і розповіді про його творчу діяльність колег та дружини – Катерини Петрівни. Виступи учнів супроводжувалися музикою та фотографіями, які розповідають  про цікаве і насичене життя Володимира Федоровича, здобутки викладачів та учнів ДМШ.

         Підготувала вечір викладач історії О.М.Палатна, яка багато років займається краєзнавчою роботою з учнями, виховує любов до рідного краю,  гордість за наших  видатних земляків.


 

Переглядів: 588 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: