22:49
Загальноміська толока!

    16. 09. 2016 року всі учні та працівники ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» прийняли активну участь в загальноміській толоці з благоустрою міста Переяслав-Хмельницького, приуроченого до Дня міста.
      Захід проводився з метою збереження чудового вигляду нашого затишного міста, а також підтримання досягнутого рівня охорони навколишнього середовища.

     Варто зазначити, що учні та педагоги беруть участь у всіх заходах з благоустрою міста . В черговому заході взяли участь 630 чоловік, які виконали роботу з очищення бордюрів та плит від трави, прибирання території стадіону, ремонту лавочок, упорядкуванню газонів та квітників, наведення ладу на території Центру, учбовому господарстві, на прибудинкових територіях по вул.Можайська, Літописна.

     Усе, що запланували – виконали. Плідно і результативно пройшла толока в нашому закладі. Звичайно ж, приємно те, як відповідально поставилися до проведення даної акції учні Центру. Це означає, що розмови, бесіди, виховні години не проходять безслідно. І наші вихованці є повноцінними і свідомими членами суспільства.

 

 

 

Переглядів: 604 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: