11:29
З рабства додому дорога важка.

17 квітня класний керівник групи №16 Кучеренко Раїса Дмитрівна разом з учнями своєї групи підготувала та провела відкриту виховну годину на тему: «З рабства додому дорога важка».

            На  превеликий жаль ця тема є досить актуальною в наш час. Багато людей знають про проблему торгівлі людьми - з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, бігбордів... Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним. Прагнучи заробити кошти за кордоном чи в іншому місті люди часто не приділяють достатню увагу правильності оформлення документів, не знають свої права та обов’язки, внаслідок чого зазнають фізичного, морального або ж  матеріального насильства.

Учні розповіли, що Україна  очолює список країн, які страждають від работоргівлі (про це свідчать дані Міжнародної організації по міграції), а також назвали ряд міфів, які пов’язані з цією проблемою.

            Виховна година була вдало доповнена віршами, відео, а на закінчення для кращого засвоєння інформації учні пройшли тестування. 

Переглядів: 1069 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0