20:53
Вивчаємо історію України

      В Центрі профтехосвіти учні третього курсу взяли участь у рольовій грі «Подвійний доказ», яку організувала викладач історії Ольга Миколаївна Палатна.  Учасники гри провели розслідування за темою «Окупація України військами Німеччини та її союзників». Їх головним завданням було: розкрити хід бойових дій на території України в 1941-1942 рр.,  з‘ясувати причини поразок Червоної Армії та окупації України німецькими військами та їх союзниками, проаналізувати історичні факти і з’ясувати, чи можна було б уникнути нищівної поразки, яку зазнала Червона Армія на території України у другій половині 1941 – першій половині 1942 р.

   У розслідуванні взяли участь історики (учні Матіга Владислав, Швидкий Євгеній, Ченченко Павло, Костенко Володимир, Носач Вадим, Левченко Юрій та Гордієнко Іван), архівісти (Майборода Роман та Дорошенко Юрій), військовий статист  (Краснюк Юрій), політологи (Овчарик Олександр та Рева Богдан), аналітик (Годлевський Владислав). Їм по черзі надавали слово ведучі Гончаренко Ярослав та Гаргін Андрій. Виступаючи цитували історичні документи та спогади учасників бойових дій,  наводили цифри та факти, розповідали про бої на території України (прикордонні бої, танкову битву в районі Луцька-Рівного-Дубна-Бродів, оборону Києва, Одеси, Севастополя, бої на Керченському півострові та  в районі Харкова)

     Проаналізувавши ґрунтовні виступи  учасників та наведені факти, ведучі зробили висновок,  що доля України була б кращою, жертви і ціна, яку заплатив наш народ в перший рік війни, меншими, коли б радянське керівництво не припустилося помилок.  Протягом 1941-1942 рр. Україна була окупована фашистськими загарбниками та зазнала жахливих знущань та поневірянь, які ми не маємо права забувати, щоб не допустити подібного в майбутньому.

Переглядів: 1095 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: