09:54
Вітаємо з черговою перемогою!

29 квітня у місті Фастові відбувся обласний етап Всеукраїнської спартакіади з легкої атлетики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Київської області. Команда ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» здобула впевнену перемогу, продемонструвавши витривалість, фізичну силу та майстерність. Коноваленко Юрій завоював золоту медаль, встановивши особистий рекорд на 1 000 м (3 хв. 01 сек.), а Гаярин Ірина виборола бронзову медаль з бігу на 500 метрів (1 хв. 43 сек.). Завершальним етапом даних змагань була естафета 4х100 метрів, де наша команда в складі: Іванова Олександра, Коноваленка Юрія, Старченко Наталії і Гаярин Ірини також була непереможна. У підсумку змагань учні Переяслав-Хмельницького ЦПТО зайняли перше місце і отримали золоті медалі та кубок чемпіонів Київської області з легкої атлетики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Щиро вітаємо чемпіонів та їх викладачів, Ткаченка Миколу Олександровича і Назарова Юрія Михайловича, з перемогою і бажаємо успіхів у Всеукраїнських змаганнях, фінал яких відбудеться у місті Житомирі.

Переглядів: 746 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/2