Неділя, 18.08.2019, 23:56
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький ЦПТО"

Меню сайту
Випадкове фото
Форма входу
Корисні посилання








Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Наші координати
08400,
Київська область,
м.Переяслав-Хмельницький,
вул.Можайська, 5.
тел.(04567)5-45-68;(04567)5-20-40
E-mail: ptu_22_phm@ukr.net
Опитування
Яка професія В ЦПТО вам подобається?
Всього відповідей: 763
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Лічильник
www.reliablecounter.com
Пошук
Головна » 2016 » Грудень » 27 » Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
21:22
Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

      Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 15 вересня 2016 року №288 з 29.10.2016 по 25.12.2016 на базі ЗОШ №1, №2 м. Переяслава-Хмельницького проходив ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році.
        Сімнадцять учнів Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти гідно представили свій навчальний заклад. Одинадцять з них здобули призові місця:

Сулима Марина – І місце з української мови та літератури за 10 клас (викладач Капшук В.С.)
Корнієнко Ірина – І місце з екології за 11 клас (викладач Новікова Т. Д.)
Гейбатов Роман – І місце з історії за 10 клас (викладач Палатна О. М.)
Левченко Аліна – І місце з інформаційних технологій за 11 клас (викладач Кацалап Л. М.)
Іллічова Ангеліна – ІІ місце з правознавства за 10 клас (викладач Степаненко А. В.)
Іораш Анна – ІІ місце з біології за 10 клас (викладач Ярина Н. В.)
Ковальова Марія – ІІ місце з образотворчого мистецтва за 10 клас (викладач Ковтун Н. О.)
Неклеса Дарія – ІІ місце з математики за 10 клас (викладач Кучеренко Р. Д.)
Ігнатович Катерина – ІІІ місце з математики за 11 клас (викладач Кучеренко Р. Д.)
Бурдонос Володимир – ІІІ місце з економіки за 10 клас (викладач Шелист А. Ю.)
Левченко Аліна – ІІІ місце з астрономії за 11 клас (викладач Тютюнник М. М.)
Сулима Марина, Гейбатов Роман, Левченко Аліна будуть представляти навчальний заклад у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Вітаємо наших переможців, призерів, їх викладачів з досягненнями і бажаємо подальших успіхів!

Переглядів: 322 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: