20:43
Виставка технічної творчості

     12 листопада 2015 року, читальна зала бібліотеки була переповнена бажаючими відвідати виставку технічної творчості, яку організували учні і майстри виробничого навчання нашого ЦПТО.
   Виставка технічної творчості - це щорічний традиційний захід до якого із задоволенням, заздалегідь готуються і під час виробничого навчання, і в позаурочний час.
     Цього року багатством експонатів порадували групи кухарів, які презентували картини зроблені за допомогою круп, новорічні прикраси та обереги з макаронних виробів, пряники оздоблені мастикою та багато іншого.
     
Неперевершеними були вироби кравців Левченко Анастасії (група 1/2), Епрікян Крістіни (група 1/2), Левківської Анни (група 5/6), Радутної Анастасії (група 5/6)
    Креативно до підготовки виробів на конкурс підійшли учні групи №1 за професією: «Адміністратор, оператор комп’ютерного набору» Овсієнко Юля, Халупко Руслан.
 
 Великий інтерес серед хлопців викликали макети трактора Т-150К, та картоплекопача КН-1, що були представлені на виставку учнями групи №17 за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва».
   Високі технічні здібності показали учні, які навчаються за професією, «Електрогазозварник», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» Самань Владислав (група 21), Катреча Антон (група 20), Бур’яновський Максим (група 20)

Переглядів: 743 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: