08:05
ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

27 червня у актовій залі Центру 8 випускників 2013 року отримали медалі за високі досягнення у навчанні та 57 - дипломи кваліфікованих робітників з відзнакою.Радість свята з випускниками прийшли розділити їх батьки, друзі, викладачі, майстри. 

З вітальним словом та найкращими побажаннями випускникам виступили директор Микола Петрович Лопата, заступник міського голови м.Переяслава-Хмельницького Валентина Валеріївна Губенко та директор міського центру соціальних служб у справах сім´ї, дітей та молоді Юлія Миколаївна Лялька.

Свято було наповнене піснями, танцями, щирими словами та побажаннями. Випускники ж у відповідь нагородили директора та заступників "золотими" медалями за науку і підтримку. Класні керівники отримали Грамоти за увагу, допомогу, розуміння. Майстрам були вручені Дипломи та присвоєні звання "Майстер золоті руки та залізні нерви".

 Також учнями була започаткована Книга випускників, у якій щороку будуть додаватися фотографії, дивлячись на які виклачі згадуватимуть своїх учнів, а ті в свою чергу повертатимуться у чарівний світ професій, який подарував для них Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти.


Переглядів: 876 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: