15:20
Виховна година "Чому розповсюджені нецензурні слова?"

Ніхто з нас не ізольований від світу. До людської душі прагне проникнути все: і хороше, і, на жаль, погане. Підліток не здатен зрозуміти серйозності всього того, що відбувається. Нецензурна лексика для молоді - це лише гра в самостійність, дорослість, ознака певної сили, намагання затвердити себе в дорослому оточенні,  де „всі так говорять".  Якщо в родині постійно турбуються про „екологію мови", то шанси того, що дитина візьме за взірець „вуличний лексикон", - дорівнюють нулю.

         Вживання нецензурної лексики, нажаль, є проблемою серед підлітків. Саме з цією метою класний керівник групи №1 («адміністратор;оператор комп’ютерного набору») Степаненко А.В. провела  виховну годину на тему: «Нецензурне слово – це безсильна боротьба людської душі».  В ході бесіди з учнями Аліна Вадимівна звернула  увагу на такі факти: «…Ельвія Челеві відвідавши Україну в 1657р. визнала багатство української мови, але нарахувала в ній 4 нецензурних слова: "чорт","дідько", "свиня","собака".... »; «Петро Гаряєв створив апарат, який перетворює слова в електромагнітні коливання. Довів, що деякі слова здатні навіть змінити програми ДНК».
      Родзинкою виховного заходу був елемент психологічного тренінгу. Учні прописали на аркушах паперу всі відомі їм лайливі слова і спалили їх. Першокурсники пообіцяли ніколи не вживати нецензурну лексику самим та не допускати її вживання оточуючим. 

Переглядів: 1130 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 3.3/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: