20:29
Відремонтували БТР

Майбутні трактористи-машиністи сільгоспустаткування Олег Левченко та Юрій Костик разом з майстрами ремонтували ходову частину БТРаНаприкінці січня до  нашого начального закладу із зони АТО для ремонту надійшов бронетранспортер БТР-80.

З такою військовою технікою переяславські волонтери, майстри та учні Центру працювали вперше. До цього в Переяславі ремонтували переважно броньовані тягачі. В ремонтних боксах майстри виробничого навчання та учні разом із волонтерами налагодили ходову частину бойової машини. Наші зварники встановили металеві протикумулятивні решітки для захисту від снарядів. 
     
З перших днів проведення АТО Переяслав-Хмельницький ЦПТО всіляко підтримує українське військо. Учні й викладачі  охоче відгукнулися на прохання волонтерів та активно долучилися до ремонту армійської техніки, адже від справності машин залежить і успіх у бою, і саме життя наших воїнів. На цих роботах були задіяні майстри груп електрогазозварювальників Віктор Яцута, Олег Матвієнко, Олег Яніцький, Олексій Лопата та учні, які під час виробничої практики допомагали майстрам. Близько 15 тисяч гривень, зібраних колективом, учнями та батьківським комітетом, було перераховано на рахунки Збройних сил України. 

фото ярикВ ремонтному боксі волонтер Олександр Чорний на люці-вході до бронемашини написав: «З нами перемога! Переяслав. «Ярик» на вшанування пам’яті волонтера Ярослава Потапенка.

Військовики, приймаючи техніку на озброєння, відзначили високу фаховість переяславських ремонтників, які не лише повернули її до життя, а й удосконалили. 11 лютого бойова машина з екіпажем вирушила до своєї військової частини.

Переглядів: 661 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: