16:40
Відкритий урок з фізичної культури

       17 грудня 2015 року викладач фізичної культури Ярина Наталія Василівна провела на високому методичному рівні відкритий урок на тему «Волейбол» у групі №4 (кухар; кондитер). 
         Організація та проведення уроку були продумані належним чином, забезпечено інвентар та обладнання. Наталія Василівна добре володіла спортивною термінологією. Методика підбору загально-розвиваючих та спеціальних вправ відповідала завданням, які були поставлені на уроці. Ярина Н.В. чітко давала команди, вчасно робила зауваження щодо помилок учнів під час проведення вправ. Стройовий тренаж і його зв'язок з іншими уроками, наявність коригуючих вправ, поступовість росту фізичного навантаження, послідовність загально розвиваючих вправ, наявність спеціальних вправ та їх відповідність стосовно мети уроку добре підготували учнів до основної частини заняття. Рівень фізичного навантаження відповідав віковим можливостям учнів.
Освітні, виховні, оздоровчі завдання були поставлені викладачем вірно і виконанні в повному обсязі. Наталія Василівна постійно держала під контролем навантаження учнів, давала рекомендації, проводила вправи на відновлення дихання. В основній частині уроку були проведені вправи технічного виконання елементів волейболу та навчальна гра, що сприяло емоційному настрою учнів. У заключній частині уроку було виконано ряд вправ на відновлення врівноваженого стану учнів.

Переглядів: 879 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: