22:00
Відкритий урок виробничого навчання

В ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр прфесійно-технічної освіти» велика увага приділяється питанням підвищення мотивації учнів до опанування професією. Саме з цією метою у групі №16 (професія «Кухар») був проведений відкритий урок виробничого навчання.

Урок з удосконалення умінь учнів та формування навичок виконання операцій підготувала і провела майстер виробничого навчання Цабенко Юлія Василівна. Тема уроку була приготування страв з рибної січеної маси. Мета майстра -навчити учнів робити розрахунок сировини для приготування заданої кількості страв, самостійно готувати страви з рибної січеної маси; розвивати самостійність, уміння орієнтуватися у виробничих процесах; виховувати творче ставлення до праці та навчання.

Належним чином було проведено перевірку домашнього завдання — наявність та правильність виконання інструкційно-технологічних карт. Майстер провела усне опитування учнів, інструктаж з техніки безпеки під час роботи з обладнанням та інвентарем, оголосила порядок виконання робіт. Під час пояснення теми демонструвалися муляжі, розглядалися виробничі ситуації, які можуть виникати під час приготування страв з рибної січеної маси.

В процесі виконання самостійної роботи Цабенко Ю.В. звертала увагу на організацію робочого місця учнів, зовнішній вигляд відповідно до вимог правил санітарії та гігієни, демонструвала учням прийоми приготування, порціонування та оформлення страв.

Підбиваючи підсумки уроку, майстер акцентувала увагу на аналізі типових помилок та способах їх усунення.

Переглядів: 700 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: