21:09
Відкритий урок "Повітряні лінії електропередач"

23 листопада 2015 року був проведений відкритий урок по предмету «Спецтехнологія» викладачем Декалом Олександром Васильовичем на тему: «Повітряні лінії електропередач». 
Викладач використав багато наочного матеріалу, зокрема по марках проводів. Особливу увагу звертав на техніку безпеки і охорону праці під час роботи на повітряних лініях. На уроці учні вивчили для чого призначені повітряні лінії, з яких складових частин вони складаються, які є повітряні лінії по роду струму, по напрузі, призначенню. В яких режимах і в яких умовах вони можуть працювати. З’ясували, що таке траса повітряної лінії, габарит, види опор, стріла провисання.

Також під час уроку учні з’ясували з якого матеріалу виготовляють ізолятори. Навчились розшифровувати умовні позначення, перевіряти цілісність ізоляторів, складати гірлянду із високовольтних ізоляторів, використовувати необхідну арматуру.

Для закріплення нового матеріалу учням було запропоновано виконати тестові завдання. Всі вчасно справилися із завданням та отримали гарні оцінки.

Переглядів: 707 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: