19:43
Відкритий урок

2 грудня 2015 року викладач спеціальних предметів з професії електрогазозварник Герасименко Сергій Олександрович провів відкритий урок з предмета «Обладнання» на тему «Балони для стиснених газів». Під час уроку учні дізналися з якого матеріалу виготовляють балони для стиснених газів, в який колір їх фарбують, залежно від роду газу, як правильно зберігати газові балони та яких вимог техніки безпеки при цьому необхідно суворо дотримуватись.
Для кращого засвоєння нового матеріалу викладач використав відео-ролик про технологію виготовлення та процеси перевірки придатності до експлуатації газових балонів, способи їх транспортування та зберігання.
Наступним етапом навчального процесу стала демонстрація видів маркування газових балонів: тип наповнювача, порядковий номер, місткість балона в літрах, робочий та перевірочний тиск, дата виготовлення і дата перевірки.
Особливу увагу викладач звертав на дотримання правил техніки безпеки та охорону праці.
На закріплення нового матеріалу учням було запропоновано розглянути ряд життєвих ситуацій, проаналізувавши які, стало зрозуміло, що новий матеріал учні засвоїли на високому рівні.

Переглядів: 693 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: