10:54
Відкритий урок

ВІДКРИТИЙ УРОК З АЛГЕБРИ ТА ПОЧАТКІВ АНАЛІЗУ

22 січня викладач математики Кучеренко Раїса Дмитрівна провела на високому методичному рівні відкритий урок з алгебри і початків аналізу в групі №1 на тему «Застосування похідної».

Урок пройшов у формі ділової гри. Група була поділена на три відділи: технічний, практичний та економічний. На початку уроку з метою  створення єдиного інформаційного простору викладач використала педагогічний прийом «Інтелектуальна розминка».

Актуалізація опорних знань відбувалася двома способами:  одна частина учнів за комп'ютерами відповідала на питання тесту, створеного в програмі My TestXPro (працівники фірми у відрядженні), до решти учнів був застосований «Мозковий штурм» і вони повторювали матеріал за допомогою гри «Морський бій».

Пояснення нового матеріалу відбувалося у вигляді звіту працівників фірми.

На етапі узагальнення та систематизації знань учні розв'язували задачі практичного змісту, використовуючи при цьому ППЗ Gran1  та Advanced Grapher.

Рефлексія пройшла у формі розгадування кросворду.

Наприкінці уроку менеджери відділів розподілили набрані бали між працівниками фірми. А кожен учень мав змогу висловити свою думку про урок, використовуючи педагогічний прийом «Незакінчені речення».

Кожен етап уроку супроводжувався презентацією, що забезпечило реалізацію принципу наочності.

Активізації пізнавальної діяльності учнів на уроці сприяло використання задач практичного змісту та застосування інтерактивних методів та інноваційно-комунікаційних технологій.

Переглядів: 1052 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: