20:37
Вибір професії - один з найважливіших кроків до самостійності!

     З 18 серпня подвір`я ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» ожило, адже в навчальний заклад завітали майбутні учні із своїми батьками. Учні сповнені хвилювання у передчутті нових вражень, зустрічей, знайомств. Як і кожного року, батьки прагнуть підтримати своїх дітей у виборі майбутньої професії. Саме від правильного вибору професії залежить майбутнє кожної людини.  А вибирати є з чого. Цього навчального року Переяслав-Хмельницький ЦПТО на базі неповної середньої освіти проводить набір за професіями: «Тракторист - машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту с/г техніки та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»; «Кухар, кондитер»; «Кравець, вишивальниця»; « Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтер вторинної комутації та зв’язку, водій автотранспортних засобів (категорія «С»); «Адміністратор, оператор комп’ютерного набору». На базі повної загальної середньої освіти за професіями: «Електрогазозварник»; «Кухар, кондитер»; «Перукар (перукар-модельєр)»; «Тракторист - машиніст сільськогосподарського виробництва».

     На учнів чекають затишні сучасні кабінети, лабораторії, майстерні, в яких проведено поточні ремонти; оновлено навчально-матеріальну базу. Особливу увагу було приділено створенню житлово-побутових умов для учнів, що будуть проживати в гуртожитку навчального закладу.

        ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» готовий відкрити свої двері і розпочати новий навчальний рік.

Переглядів: 600 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: