18:27
Вечір до Дня Святого Валентина

В ошатно прибраній бібліотеці Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти 14 лютого 2014року відбувся вечір присвячений Дню святого Валентина.

        Учні групи №10 разом із заступником директора з виховної роботи Гайдар Наталею Володимирівною підготували різні перекази і легенди, стосовно походження цього свята.

        Дівчата групи Лябах Анна , Каднікова Ірина, Кизуб Вікторія, Бондар Анастасія, - декламували вірші,читали  листи Наташі Ростової та Лесі Українки, в яких описані найкращими словами почуття радості та щастя, туги та болю, що викликані коханням.

         З інтересом присутні вислухали розповідь учнів про звичаї святкування  цього дня в різних країнах світу, про подарунки, якими обмінюються закохані.

          Цікавою була розповідь про вибір квітів, значення їх виду та кольору.

          Учні запропонували присутнім свої ідеї подарунків до Дня Святого Валентина: торта та тістечка у вигляді серця, романтичної вечері, побачення на даху будинку, написання віршу, власноруч пошитої м’якої іграшки чи подушки з вишитими словами кохання тощо…

           Всі присутні з задоволенням прослухали пісні про кохання у виконанні учнів: Каднікової Ірини, Паніна Сергія, Михайловського Сергія.

             Завершився вечір підведенням підсумків конкурсу на краще оформлену «Валентинку», в якому взяли участь учні всих груп центру. Кращими та неординарними виявились роботи учнів групи №4, 12, 15, 16.

Переглядів: 902 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: