21:39
«В наших жилах козацька кров пульсує та гуде»

Запорізька Січ! Козацтво…Найлегендарніше минуле українського народу, його святиня. Все частіше ми звертаємось до наших витоків: історії нашої країни, козацької вольниці, рідної мови. Звертаємось до минулого, щоб зрозуміти сучасне. Під гучні звуки козацького маршу в бібліотеці Центру 15 березня 2017 року учні та викладачі зібралися на виховну годину «В наших жилах козацька кров пульсує та гуде». Захід, разом з учнями гр. № 12, підготувала класний керівник Кацалап Лариса Миколаївна. Метою заходу було розширити знання учнів про історію славного українського козацтва, Запорозької Січі, гетьманів, виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до України.

Латишов Микола, Савченко Олександр, Зінченко Юрій, Опанасенко Олександр, Селетков Ростислав, Медвідь Дмитро, Довгий Андрій, Кутовий Олександр згадали як зародилась Січ, як козаки боронили рідну землю, познайомили присутніх з козацькими традиціями та звичаями. Слава козаків була в їх ватажках. З цікавістю слухали гості повідомлення про видатних українських гетьманів від Палатного Дмитра, Коцура Дмитра, Сахна Бориса, а також переглянули відео про останнього гетьмана Петра Калнишевського.

Згадали не лише козаків, які колись безкрайніми степами вітром літали, шаблями ворогів змітали, а і їх сьогоднішніх нащадків, що героїчно виборюють незалежність нашої держави у зоні АТО.

Приємним доповненням свята були пісні у виконанні Хандошко Лізи, Іораш Анни, Палатного Дмитра. На закінчення свята батьківський комітет групи пригостив усіх присутніх смачною українською випічкою.

Сподіваємося, що сучасні хлопці будуть гідні звання «славний козак»!

 

Переглядів: 871 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: