11:50
УРОК НА ТЕМУ «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

«ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

Свою Україну любіть.

Любіть її… во врем'я люте,

В остатню, тяжкую минуту

За неї Господа моліть

        Тарас Шевченко

Тарас Григорович Шевченко… Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни.  Його твори невмирущі. А життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом, бо він віддав усі свої сили, щоб зберегти український народ, українську культуру, історію рідної землі. З часом все більше переконуємося, що поезії Шевченка – то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь. І не одне покоління українців звіряє своє життя іменем і творчістю Кобзаря.

7 березня 2014 року в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» було проведено перший урок, присвячений відзначенню 200-ліття від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, на тему «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Метою проведення заняття стало усвідомлення учнями феномену Великого Кобзаря, актуальності  його творчості, виховання любові до рідного краю, пробудження національної самосвідомості, патріотичне виховання і розвиток почуття гордості за свій народ, формування готовності здобувати якісну освіту і розумними справами збагачувати Батьківщину, прагнення жити в мирі та злагоді.

Класні керівники груп І-ІІІ курсів у доступній і цікавій формі ознайомити учнів з творчістю Тараса Шевченка, наголосити про актуальність творів поета сьогодні, декламували його священне й животворне слово і пригадали все, що написав митець у своїй віщій Книзі.

Вихованці ЦПТО ще раз переконалися в тому, що найкраща земля та, де вони народилися, живуть, де мешкає їхня родина, друзі. Вони справді відчули любов до своєї країни та бажання примножувати її славу, боротися за щастя і незалежність.


 
 


Переглядів: 1084 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: