14:29
Учень року

24 і 25 січня у актовій залі Центру відбувався конкурс «Учень року». За звання «Учень року»  боролися 17 учнів І, ІІ та ІІІ курсів.  

За умовами конкурсу учасники готували візитку «Дозвольте відрекомендуватися», під час якої кожен у формі мультимедійної презентації розкрив своє ставлення до світу, ідеал особистості, шлях до своєї мрії, світ своїх захоплень.

Наступним етапом була мультимедійна презентація «Мій навчальний заклад і моя майбутня професія» з елементами майстер-класу щодо обраної професії. Учасники за допомогою інструментів, домашніх заготовок, сировини та матеріалів демонстрували прийоми роботи зі своєї професії. 

Останнім був конкурс ораторської майстерності. Кожному з учасників була запропонована тема,  на яку вони висловлювалися.

За підсумками конкурсу місця розподілились таким чином: 

серед учнів І курсу –

1 місце  Каплюк Аліна група №4 (кухар, кондитер).

2 місце – Костенко Руслана група №7/8 («Кравець»), Коноваленко Юрій група №21 (електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування).

3 місце – Білан Аліна група №1 (адміністратор, оператор комп’ютерного набору), Матяш Віктор група №21 (електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування).

серед учнів ІІ курсу:

1 місце –Тупало Юлія група №15 (кухар, кондитер).

2 місце – Зінченко Ксенія група №2 (адміністратор, оператор комп’ютерного набору), Кирильчук Ганна група №16 (кухар, кондитер).

3 місце – Чорноштан Марина група №5/6 («Кравець»), Дорошенко Ярослав група №19 (електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування).

  серед учнів ІІІ курсу:

1 місце – Якименко Аліна група №3/4 (кравець), Краснюк Юрій група №13 (електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування).

2 місце – Шевченко Юлія група №1/2 (кравець), Ігнатюк Микола група №14 (електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування),                 Дьохтяр Катерина група №12 (кухар, кондитер).

3 місце – Руденко Богдан група №9 (тракторист-машиніст с/г виробництва).

А титул «Учень року» отримала Явлошевич Юлія учениця групи №11 (кухар, кондитер), яка буде представляти наш навчальний заклад на обласному етапі конкурсу.

Усі учасники були нагороджені дипломами та сувенірами від учнівського профкому, а також солодкими призами від дирекції Центру.

Переглядів: 673 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: