19:25
УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

 16 листопада 2016 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів, що здійснюють підготовку кадрів за напрямком «Легка промисловість та побутове обслуговування». Захід відбувся на базі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну. Тема засідання – «Упровадження інноваційного педагогічного та виробничого досвіду у процес підготовки кваліфікованих робітничих кадрів для сфери побутового обслуговування населення».
     Наш викладач спеціальних предметів Ковтун Наталя Олексіївна представляла свій досвід роботи на тему: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках спеціальних дисциплін (організація та проведення нестандартних уроків)»
    Також учасники засідання мали можливість ознайомитися з впровадженням у систему професійної освіти молоді кращих міжнародних напрацювань у сфері швейного виробництва (за результатами участі у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»); із застосування сучасних методів актуалізації навчальних знань, методів закріплення вивченого матеріалу. Було обговорено проблеми систематизації навчально-дидактичного матеріалу та створення паспорту майстерні виробничого навчання.
    Підбиваючи підсумки заходу, Зубець Валентина Олексіївна – методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області зосередила увагу педагогічних працівників на викликах сьогодення та шляхах вирішення проблемних питань.

Переглядів: 545 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: