17:04
Турнір юних істориків

З метою узагальнення, закріплення і перевірки знань учнів по темі «Перша світова війна. Облаштування повоєнного світу» в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» відбувся турнір юних істориків. У ньому взяли участь команди груп №6 (капітан Крисько Богдан) і групи №7/8 (капітан Сулима Марина).

Викладач історії, Палатна О.М., підготувала на високому методичному рівні цікаві конкурси: «Хронологічні розсипи», «Орієнтація на місцевості», «Історична істина», «Розв’яжи кросворд», «Я голосую за мир» і «Біографічний поєдинок», «Упізнай битву». Найцікавіший конкурс був «Я голосую за мир». Крисько Богдан, Сулима Марина виступили на уявному засіданні Ліги націй з промовами і переконали присутніх у тому, що війна це злочин проти людства.

Доки команди розв’язували кросворди, глядачі мали змогу почути цікаві факти про Першу світову війну, які розповіла Ольга Миколаївна. Обидві команди показали хороші знання з історії. Перемогу у турнірі здобула команда групи №7/8 у складі: Сулими Марини, Ковальвої Марії, Ларкіна Артема, Жукова Миколи, Зайцева Олександра та Бойко Наталії. Усі учасники позакласного заходу отримали не лише необхідні знання, а й позитивні емоції.

Переглядів: 652 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: