15:36
Традиції українського весілля

В усіх куточках нашої планети склалась велика кількість шлюбних ритуалів, що обіцяють подружжю довге та щасливе сімейне життя.  Люди завжди знали, що найскладніше – не зареєструвати шлюб, а його зберегти.

Всіх, хто 31 жовтня зібрався в читальній залі бібліотеки Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти з традиціями українського весілля познайомили учні групи №10 під керівництвом класного керівника Гайдар Наталії Володимирівни.

Зала бібліотеки була святково прикрашена в кращих традиціях нашого народу, всі учні одягнені в національні українські костюми.  Особливу цікавість викликали розповіді про обряди сватання,  заручин та вінчання. З непідробною цікавістю слухали присутні про обереги та забобони, яких необхідно дотримуватись аби подружнє життя склалося щасливо. Вміло поєднавши досвід поколінь, накопичений віками з сьогоденням, Наталія Володимирівна  ознайомила з історією українського весілля, його звичаями і          побажала молодим неодруженим людям прислухатись до традицій предків, а тим, хто вже перебуває в шлюбі, зберегти його.

Переглядів: 853 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: