14:30
Тиждень української мови та літератури

Вшановуючи пам’ять Великого Кобзаря

         Цей рік в Україні та й в усьому світі особливий, адже українці і світова спільнота відзначають 200-ліття від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. В Україні 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка. З 11.03. 2014  по 14. 03.2014 в нашому навчальному закладі проходив Тиждень української мови та літератури, присвячений цій ювілейній даті. У його рамках були проведені такі заходи:

   конкурс стіннівок на тему «Сторінками творів Великого Кобзаря». Слід зазначити, що роботи учнів, які були представлені на цьому конкурсі, відзначалися оригінальністю оформлення та глибоким розкриттям теми. Призові місця розділили таким чином: І місце посіли учні груп 15, 2, 13, ІІ місце – учні груп 4,16, 7/8, ІІІ місце – учні груп 1,9;

      виставка-книжковий вернісаж «Віч-на-віч з Шевченком», яка складалася із художніх творів Т. Шевченка, його живописної спадщини, ювілейних буклетів та поетичних творів учнів ЦПТО;

       екскурсія до Музею Заповіту Т. Шевченка. Учні групи № 15 разом з викладачем української мови та літератури Капшук В.С. мали змогу ознайомитися з унікальними експонатами музею, почути цікаву розповідь про часи перебування Т. Шевченка в Переяславі, а також побували в тій кімнаті, де 1845 року був написаний славнозвісний «Заповіт»;

    інтелектуально-розважальна гра «Диво калинове», в якій учні Центру Каплюк А., Поляков Д., Дорош І., Кизуб В. та Креньова І. боролися за звання кращого знання української мови. У чесній і наполегливій боротьбі І місце посіли Поляков Д. (група № 22) та Каплюк А. (група № 4).

   перегляд художнього кінофільму про життєвий  і творчий шлях Кобзаря «Тарас Шевченко. Заповіт»;

   конкурс презентацій «Мій Шевченко», у якому учні груп адміністраторів, операторів комп’ютерного набору № 1 і № 2 Білан А., Руденко Д., Зінченко К., Гурін Д. та Заболотня В. у формі мультимедійної презентації розкрили значення постаті Великого Пророка України в своєму житті. Переможцями конкурсу стали Гурін Д. та Зінченко К.

 літературно-музична композиція «Усе любов’ю зміряне до дна». Цей захід був присвячений особистому життю Т. Шевченка, його коханню та інтимній ліриці.  Ведучі заходу ознайомили присутніх з іменами жінок, які полонили серце Шевченка. Перед присутніми неначе промайнуло все життя Тараса Григоровича у образах жінок, кожна з яких забрала з собою частину його душі. На вечорі звучали нетлінні поетичні рядки поета, пісні у виконанні І. Гнатенко та М. Левченка.

Підбиття підсумків Тижня української мови та літератури завершилося церемонією нагородження переможців та активних учасників предметного тижня.


Переглядів: 618 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: