23:26
Тиждень української мови та літератури

З 05 по 09 листопада у нашому навчальному закладі проходив Тиждень української мови та літератури, який був приурочений Дню української писемності та мови. У його рамках були проведені такі заходи:

05.11 (понеділок) - виставка літературних кросвордів, в якій брали участь учні груп № 1, 3, 4, 6, 21, 22, 7/8, 5/6, 8. Роботи учнів були оригінальними, відзначалися розмаїттям тематики, а також свідчили про глибокий інтерес учнів до творчої спадщини українських письменників та високу естетичну культуру.

06.11 (вівторок).  Цього дня у читальній залі ЦПТО відбувся вечір-спогад «Нев’януча краса поезій Андрія Малишка», який був присвячений 100-річчю від дня народження відомого українського поета. Усі присутні мали чудову можливість зробити екскурс у минуле, пройшовши стежками життя і творчості А. Малишка, згадавши прекрасну його поезію, а також поспівати відомі пісні «Пісня про рушник», «Вчителько моя». Літературний вечір організувала і провела викладач української мови та літератури Капшук В.С. разом із учнями груп  № 21, 4, 7/8, 5/6, 1.

07.11 (середа). Викладач української мови та літератури Слюсар І.В. прочитала для учнів ІІ-ІІІ курсів лекцію «… І зачаровує серця пісенна українська мова», метою якої було піднесення престижу рідної мови серед молоді, сприяти формуванню високоморальної особистості, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

08.11 (четвер). Учні груп № 7/8 і 11 підготували випуск святкових стінгазет до Дня української мови та літератури, в яких містилась інформація про походження, розвиток нашої мови в певний період історії та значення її для кожного українця.

09.11 (п’ятниця) – проведення І етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, на якому учні ЦПТО мали можливість показати свої знання з рідної мови. Підготувала і провела його викладач української мови та літератури Кардаш Л.В.

Основною метою Тижня української мови та літератури було донести до учнів красу і багатство нашої мови; формувати відчуття її краси; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до рідної мови та розуміння її необхідності для нашого життя.

Переглядів: 1087 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: