19:44
Тиждень професії «Кухар, кондитер»

      У ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» стало традицією проводити професійні тижні. З 21 по 25 березня відбувся тиждень професії «Кухар, кондитер». Захід розпочався з конкурсу тематичних стіннівок «Кулінарний вернісаж» в якому взяли участь учні груп № 3, 4, 10, 15, 16. У цей же день учні груп №3, 4, 15, 16 мали змогу переглянути відео «Їжа ХХІ століття. За і Проти».

У рамках тижня майстер виробничого навчання Яковенко Л.П. разом зі своїми вихованцями, учнями групи №3, провела відкритий урок на тему «Прісне тісто та вироби з нього». Учні презентували цікаві факти з історії, традицій приготування вареників. На уроці вихованці проявили свої вміння, показали навички умілого, професійного кухаря.

Пізнавальною видалась виховна година «Про смачне і корисне» підготовлена і проведена майстром виробничого навчання Гурою А.В. та учнями групи №15. Усі присутні почули про складові здорового харчування, про те що, харчування впливає позитивно не лише на здоров'я, але і на зовнішній вигляд людини. Виховна година супроводжувалась цікавим відео матеріалами.

Викладачі спеціальних предметів Доготар Н.В., Лопата Н.А. провели з учнями груп №3 і №4 кулінарне шоу «Вправний кухар». Під час проведення шоу учні показали свої знання з предмета «Технологія приготування їжі з основами товарознавства», проявили кмітливість, уміння швидко і якісно чистити картоплю, рекламувати свою професію, а також дізналися багато нового та цікавого з області кулінарії.

Закінчився тиждень виставкою-ярмарком кондитерських виробів, в якому брали участь усі майстри виробничого навчання та учні, що навчаються за професією «Кухар, кондитер».

Переглядів: 1185 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: