20:39
Тиждень професії кравець, вишивальниця

    29 лютого 2016 року в рамках проведення професійного тижня кравців – вишивальниць майстром виробничого навчання Сидорець М.П. був проведений конкурс фахової майстерності «Мій перший виріб власними руками» серед учнів 1 курсу. Програма конкурсу почалася з теоретичної частини і учні показали високі бали, команда «Шпулька» (капітан Ковальова Марія) отримала 9 балів, а їх супротивники «Голка» (капітан Сулима Марина) 10 балів. Конкурс капітанів показав однакові результати, команди отримали по 3 бали у свій актив. Дуже цікавою була практична частина, де конкурсанти повинні були виконати виготовлення наволочки з тканини бязь. За підсумками теоретичної та практичної частин конкурсу 1 місце серед учнів посіла Ковальова Марія, а у командному заліку  перемогла команда «Шпулька» з перевагою в 1 бал. Команда «Шпулька» отримала медалі у вигляді ножиць, а «Голки» пораділи, отримав заохочувальні призи. Журі конкурсу привітало переможців та побажало всім учасникам досягнення висот професійної майстерності .

     1 березня 2016 року кравці продовжили естафету професійного тижня. В бібліотеці закладу учні груп № 1/2, 5/6, 7/8 під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Ковтун Н.О. організували виставку своїх робіт та цікавих за змістом стінних газет. Увазі учнів та викладачів були запропоновані експонати з різних матеріалів, таких як стрічки, бісер, нитки, газети, пластикові пляшки та виделки, банки з під напоїв, тканини, папір. Всі ці матеріали в руках майстринь перетворилися: у плетений з газет черевик та вази, у крісло в стилі бароко з металічної бляшанки, у чарівне дерево з бісеру, у прекрасний органайзер та млин з джута, у різнокольорові півники з шовкової тканини, у різні красиві вишиті серветки та картини, у чудові квіти з стрічок з використанням техніки канзаши.

 

      Цього ж дня викладач спеціальних дисциплін Ковтун Н.О. запропонувала увазі учнів 2 та 3 курсів мультимедійну презентацію «Життя і творчість відомих дизайнерів». Коко Шанель та Джанні Версаче гідні бути прикладом для досягнення висот у країні мод. Ковтун Н.О. цікаво подала учням матеріал про цих дизайнерів, які за рахунок таланту та працездатності досягли своєї мети у світі високої моди.

     2 березня викладач спеціальних дисциплін Ковтун Н.О. провела лекцію на тему:«Така собі маленька піч» з різноплановим показом презентації про історію праски від простого до складного. Увазі глядачів була запропонована міні виставка з натуральних моделей старих прасок, якими користувалися на початку минулого століття, сучасний парогенератор та праски кінця минулого століття, які використовувалися на виробництві.

    3 березня 2016 року в приміщенні бібліотеки учні груп № 1/2, 5/6, 7/8 під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Ковтун Н.О. організували виставку моделей одягу з таких нетрадиційних матеріалів, як гофрований папір, пакети для упаковки та сміття, етикетки з чаю, декоративні гроші, сітка, штучні квіти.

На закінчення професійного тижня кравців – вишивальниць майстром виробничого навчання Узенюк О.П. був проведений майстер – клас по виготовленню квітів з стрічок для оздоблення одягу. На майстер – класі були присутні учні 1, 3 курсів та майстри виробничого навчання, які активно брали участь в заході: подивилися презентацію про оздоблення одягу стрічками та відео з коментаріями Узенюк О.П., де вона послідовно пояснювала хід виконання оздоблення. Для кожного з присутніх на майстер – класі були зроблені заготовки і закипіла робота, в результаті якої були виготовлено прекрасні букетики квітів з стрічок різного кольору. Всі учасники майстер – класу працювали з задоволенням над прикрасою та отримали її в подарунок.

Переглядів: 966 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: