12:55
Тиждень професій сфери послуг

Цікаво і змістовно в Переяслав – Хмельницькому ЦПТО з 18.12.2017 – 22.12.2017 проходив професійний тиждень за напрямком професій сфери послуг. 

В понеділок   викладач спеціальних предметів Ковтун  Н. О.  провела  «Технологічний квест»  з учнями II курсу, які навчаються за професією  «кравець, вишивальник» у групі 1/2.  На кожній із станцій учні відгадували кросворди, відповідали на питання, виконували практичні завдання, вишиваючи сніжинку одним із видів початкових швів. Цікавим був конкурс "Народна мудрість про професію", де учні повинні були  вставити пропущене слово у прислів’я. Для викладачів, майстрів та учнів Центру в цей день в бібліотеці Центру Наталія Олексіївна провела майстер-клас по виготовленню новорічних іграшок «Свято наближається». Всі присутні отримали позитивні емоції.

  У вівторок у бібліотеці Центру майстер виробничого навчання перукарського мистецтва Вітківська Анжеліка Вячеславівна, разом з учнями,  презентували свою професію «Від перших кроків до вершин професіоналізму». Захід завершився показом зачісок. Всі присутні були в захопленні від побаченого.

В середу естафету професійного тижня продовжили учні за професією  «адміністратор, оператор комп’ютерного набору».  Під керівництвом майстра виробничого навчання Семенко О. П. учні групи № 1 III курсу провели пробну кваліфікаційну роботу «Закріплення професійних компетенцій адміністратора під час проведення пробної кваліфікаційної роботи».

Склярук Т. А. підготувала для учнів нашого навчального закладу цікаву   виставку «Друге життя комп’ютерного  брухту». На ній були представлені вироби, які виготовлені із використаних дисків, дискет та комп’ютерних мишок. Із захопленням всі бажаючі взяли участь в акції "Відгадай слово-отримай календарик" від учнів групи № 2.

В четвер бібліотека Центру була схожа на міні-маркет. В цей день майстер виробничого навчання  Сидорець М. П. організувала  «Виставку – продаж швейних виробів», на якій можна було придбати комплекти постільної білизни, вишиті серветки, рушники, лляні кухонні рушнички,  дитячі та жіночі блузки вишиті різними техніками та бісером. 

В цей день в бібліотеці майстер виробничого навчання Герасько К. В. провела  відкриту виховну годину на тему: «Весільна сукня на щастя». Присутні дізнались про  історію виникнення весільної сукні. В оформленні були використані моделі сучасного весільного одягу та жіночий весільний український національний костюм. Родзинкою заходу був показ сучасних весільних суконь.

В п’ятницю майстри виробничого навчання Ганжа Н. В. та  Узенюк О. П. представили  захід «Пізнай утаємничену красу і розум трипільського символу – і ти осягнеш світову мудрість», де докладно ознайомили присутніх з історією трипільської культури, символами та одягом. Підготували презентацію та виготовили колекцію суконь у трипільському стилі. 

Переглядів: 779 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: