18:31
Тиждень природничо-математичних дисциплін
З 26 по 30 листопада  в нашому навчальному закладі проходив тиждень природничо-математичних дисциплін. Викладачі та учні Центру брали активну участь у його проведенні.

Перший день тижня був присвячений біології та географії. В цей день всі групи нашого навчального закладу  провели виставку-конкурс  фотогазет на тему «Мій рідний край!». Найкращі фотогазети підготували учні групи №1 (адміністратори, оператори комп’ютерного набору), № 15,  № 16, № 12 (кухарі, кондитери) та № 9 (трактористи).

Цього ж дня учні групи № 4 разом з викладачами Наталією Василівною Яриною та Ларисою Олегівною Оганесян провели цікаву вікторину з біології та географії. Команди хлопців та дівчат вперто боролися за перемогу, але перемогла дружба.

У вівторок у Центрі був день фізики. Учні закладу мали змогу прослухати лекцію про лауреатів Нобелівської премії в галузі фізики, яку підготувала викладач фізики Марченко Оксана Миколаївна. А також взяли участь у конкурсі стінгазет з фізики та астрономії, які підготувала Андросенко Тетяна Миколаївна. Найкращі стінгазети підготували учні групи №11 (кухарі, кондитери), № ½ (кравці),   №14 (електромонтери).

Середа виявилася насиченою та багатою на події. Цей день був приурочений інформатиці та хімії. Учні команд «Хіміки» та «Алхіміки» разом з викладачем  Тетяною Дмитрівною Мельник підготували цікавий  брейн-ринг. В напруженому поєдинку ерудованішою виявилася команда «Алхіміки», яка й отримала перемогу.

  Сміхом, оплесками, хорошими жартами була переповнена актова зала в середу. Адже саме тоді дві команди «Троянці» з групи №1 (адміністратори, оператори комп’ютерного набору) та «7zip» з групи №2 (адміністратори, оператори комп’ютерного набору) проводили КВК з інформатики. В залі не було жодного сумного обличчя. Поважному журі визначити веселих та кмітливих  було надзвичайно важко, адже команди виявилися рівними, тож знову у нашому закладі перемагає дружба. Підготувала  КВК викладач інформатики Кацалап Лариса Миколаївна.

Про те, що математика цариця всіх наук ми переконалися в четвер. Саме цей день тижня був приурочений математиці. З самого ранку учні могли розгадувати кросворди і головоломки, які для них люб’язно склала викладач математики Ольга Іванівна Дорофеєва.

Після уроків всіх учнів до зали було запрошено на математичний вечір «Про математику жартома і всерйоз». Під керівництвом Кучеренко Раїси Дмитрівни учні показували цікаві сценки, доводили теореми, будували графіки та освідчувалися в коханні математиці. 

У п’ятницю було проведено усний журнал з економіки «Ні корупції», який підготувала Кравченко Алла Василівна разом з учнями групи № 2 (адміністратори, оператори комп’ютерного набору).

Загалом у проведенні тижня  брали участь близько 100 учнів ЦПТО. Найактивнішими учасниками стали: Зінченко Ксенія (гр. № 2), Мишура Сергій (гр. № 14), Заболотна Валерія (гр. № 2), Руденко Дмитро (гр. № 2), Бова Марина (гр. № 2), Гурін Дмитро (гр. № 2).

Всі змогли переконатися, що фізика, хімія, математика, інформатика, біологія, економіка та географія науки без яких не можливе ні минуле, ні сьогодення, ні майбутнє. Завершився тиждень природничо-математичних дисциплін гала-концертом, на якому були нагороджені всі учасники. Спонсором нагородження став учнівський профком на чолі з Іриною Володимирівною Левченко.

Переглядів: 1294 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: