16:17
Тиждень правознавства в ЦПТО

В рамках Всеукраїнського тижня права викладач правознавства, Степаненко Аліна Вадимівна, підготувала і провела заходи спрямовані на розширення та поглиблення знань учнів про свої права та обов’язки. Цікавим був захід присвячений вивченню Конвенції ООН про права дитини. Викладач в ігровій формі вивчала з учнями статті Конвенції. Обрана тема була актуальною,   учні із задоволенням приймали участь у бесіді, ділилися враженнями, водночас, перевіряли отримані знання з права за допомогою кросворду, переглядали відео-ролики тощо.

Для учнів другого курсу було проведено лекцію на тему «Злочинність серед підлітків». Під час якої викладач в доступній та цікавій формі розповіла всім присутнім про причини, що можуть підштовхнути молоду людину до вчинення злочину, пояснила саме поняття «злочин», міру покарання за вчинений злочин в залежності від віку. Доречним доповненням лекції були слайд-ролики та відеоматеріали підібрані викладачем для багатогранного розкриття проблеми.

На лекцію  був запрошений прокурор Переяслав-Хмельницької державної прокуратури  Козленко  Андрій  Вікторович. Маючи багаторічний досвід роботи, він наводив приклади з життя, пояснював про юридичне поняття злочину, суб’єкт злочину, про життя після вчинення злочину.

Сподіваємося, що отримані знання стануть у пригоді подальшого життя наших учнів.

Переглядів: 706 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: