22:58
ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

З 23  по 27 листопада 2015 року в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» під девізом "Ми любимо точні науки" проходив тиждень математики та інформатики. 

У понеділок в читальній залі бібліотеки відбулася інтелектуальна гра  "Математична мозаїка", у якій брали участь команди "Альфа" (група № 11) та "Омега" (група № 10). Вони продемонстрували глядачам свої знання з алгебри та геометрії. В запеклій боротьбі перемогу святкувала команда "Альфа". Підготувала захід викладач математики Кучеренко Раїса Дмитрівна.  

Другий день тижня пройшов досить насичено, учні першого курсу мали змогу переглянути відеофільм про визначного генія в світі комп'ютерної індустрії - Стіва Джобса. Цього ж дня  всіх охочих було запрошено в бібліотеку Центру на віртуальну подорож "Захоплюючий світ анімації". Учні мали можливість ознайомитися з історією виникнення мистецтва анімації, мультиплікації, ком'ютерної анімації.   З великим інтересом вони переглянули відео про праксиноскоп, перший звуковий мультфільм, технологію motion capture.  Викладач Кацалап Лариса Миколаївна показала присутнім принцип інертності зорового сприйняття, який був відкритий в 1828 році французом Паулем Рогетом. Об'єктом демонстрації був диск, на одній стороні якого знаходилося зображення птаха, а на іншій - клітка. Під час обертання диска у глядачів створювалася ілюзія птиці в клітці. Також викладач  провела майстер-клас для учнів, ознайомивши їх з принципами та технологією створення комп'ютерної анімації. 

Ознайомитися з видатними грецькими і французькими математиками учні мали змогу в середу  25 листопада на лекції "Видатні математики", яку підготувала та провела викладач Сахно Світлана Іванівна. Цікавою та змістовною була  презентація про Евкліда, Піфагора, Архімеда, Рене Декарта. В другій половині дня Світлана Іванівна провела інтелектуальну гру "Математична зоряна година" між учнями груп І курсу. Дві команди "Онуки Піфагора" (група №6) та "Онуки Евкліда" група № 7\8 в різноманітних цікавих конкурсах змагалися за звання кращого математика. З невеликим відривом перемогу святкувала команда "Онуки Евкліда".

26 листопада, в четвер, всі бажаючі могли переглянути кінофільми про творців математики в кабінеті №6.

В цей день учнів та педагогічний колектив центру  було запрошено до актової зали на інформатичний КВК. Веселими та кмітливими були команди групи № 1 «Ламери» та групи № 2 «ID009», які навчаються  за професією «Адміністратор, оператор комп’ютерного набору». Учні витримали з честю всі завдання, проявили розумові, логічні, артистичні здібності. А головне показали відмінні знання з інформатики, подарували всім присутнім величезну порцію хорошого настрою. Перемогу в цей день святкувала Дружба. Підготувала КВК викладач інформатики Кацалап Л.М. 

В п'ятницю 27.11.2015 року відбувся  захист проекту «Шляхами математики». Всі присутні були приємно вражені роботами та дослідженнями учнів: Анцерової Людмили(гр.№11), Харькової Аліни (гр № 1), Левченко Аліни (гр. № 2), Швець Дарини (гр № 1\2), Греська Богдана (гр. №12), Заруби Віталіни (гр. №2). Керівник проекту Кучеренко Раїса Дмитрівна продемонструвала викладачам та учням "Чашу Піфагора", а також запропонувала всім  "Квадрат Піфагора"-напрямок нумерології для визначення характеру особистості.

 

Лекцію про видатного українського математика Кравчука Михайла Пилиповича для учнів ІІ та ІІІ курсів підготувала Сахно С.І.

Закінчився тиждень флешмобом "Ми любимо точні науки".

Тиждень математики та інформатики, який підготували Кацалап Л. М., Кучеренко Р.Д., Сахно С.І. був проведений на високому методичному рівні, тож побажаємо викладачам натхнення, наснаги та творчих злетів.

Переглядів: 841 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 2.2/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: