22:19
Тиждень іноземних мов та зарубіжної літератури

З 26 по 30 жовтня 2015 року в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» проходив Тиждень іноземних мов та зарубіжної літератури, який підготували і провели викладачі: Абент І.Л., Грабовська С.М., Тонконог Н.І., Назарова С.В. У рамках предметного тижня були проведені наступні заходи:

26 жовтня викладач англійської мови Абент І.Л. провела на високому методичному рівні відкритий урок на тему «Відомі факти про спорт». Ілонна Леонідівна підібрала змістовний та цікавий матеріал для учнів ІІ курсу (електромонтери; водії автотранспортних засобів (категорія «С»)). Доречними були відеоролики, в яких учні групи  розповіли про значення спорту в їхньому житті. Полтавець Володимир, Адаменко Ярослав проявили стійкі уміння і навички під час оперування лексичними одиницями, граматичними структурами в ситуаціях усного мовлення.

У вівторок, 27 жовтня, учні ЦПТО мали змогу відвідати кінотеатр «Аладдін», де вони переглянули фільм «Багряний пік». Усі занурилися в атмосферу фільму-жахів завдяки 3D ефектам. Поїздку організувала викладач англійської мови Абент І.Л. У цей же день викладач зарубіжної літератури Грабовська С.М. провела інтелектуально-розважальну вікторину «Розумники». Ковальова Марія, Юпик Олександр, Харькова Аліна, Ступакова Тетяна, Сулима Марина, Гейбатов Роман, Хлізова Діана  у п’яти  раундах: «Народ скаже як зав'яже», «Літературна абетка», «Обери тему», «Моя категорія», «За хвилину до перемоги» в ігровій формі продемонстрували свої знання із зарубіжної літератури впродовж різних періодів її розвитку, а також розширили свою ерудицію. Перемогу здобула Ковальова Марія.

28 жовтня викладач іноземних мов Тонконог Н. І. з ученицями групи 7/8 Ковальовою Марією, Сулимою Мариною і Бойко Наталією провели лекцію на тему «Свята у Великобританії» з метою ознайомлення з культурою і традиціями Великобританії, а також розвитку в учнів комунікативної та соціокультурної компетенції. Лекція Наталі Ігорівни супроводжувалася презентацією з яскравими малюнками і анімаціями. До уваги глядачів був представлений англомовний відеоролик із субтитрами про особливості святкування Різдва у британській родині. Все це дало можливість зацікавити учнів даним матеріалом та спонукати їх до індивідуальної творчості. Крім того, лекція містила елементи бесіди з ученицями групи 7/8, завдяки чому дівчата виявили вміння грамотно будувати речення англійською мовою. Переклад на українську, який читали учениці, дав змогу всім присутнім зрозуміти зміст лекції повною мірою.

Цього ж дня викладач англійської мови Абент І.Л. провела цікавий майстер-клас «Ефективний та легкий спосіб вивчення англійських слів». Ілонна Леонідівна підібрала змістовний комплекс вправ, за допомогою яких учні швидко запам’ятали фрази, необхідні для спілкування у повсякденному житті.

У четвер, 29 жовтня, викладач англійської мови Назарова С.В. провела музичний конкурс «Голос Центру». Карабанов Євгеній, Панін Сергій, Хандошко Єлизавета, Шостак Інна, Зуєв Олег, Жилінська Євгенія, Зінченко Максим, Іораш Анна, Кожушна Анна, Ковальова Марія вразили усіх присутніх  високим рівнем вокальної майстерності. З метою створення мовленнєвої атмосфери, розвитку творчих, акторських, дикторських здібностей учнів пісні виконувалися англійською мовою. Журі було дуже важко визначити переможця серед десяти кращих співаків ЦПТО. Проте, враховуючи артистизм і сценічну культуру, «Голосом Центру» серед хлопців став Панін Сергій, а серед дівчат – Хандошко Єлизавета.

Закінчився Тиждень дивовижним святкуванням «Halloween». Викладач англійської мови Абент І.Л. разом зі своїми вихованцями створили атмосферу містики та жахів, перетворивши вестибюль ЦПТО в місце  скупчення перевертнів, привидів та іншої нечисті.  Чорні й помаранчеві кольори, гарбузи-підсвічники, різноманітні костюми, пронизливі «страшилки» заполонили весь навчальний заклад. Особливо сподобалася учням конкурсна програма, яка відбувалася протягом дня. Сюрприз очікував і викладачів ЦПТО. До них на уроки заходили учні та вітали зі святом мелодійною англійською мовою.

 

Переглядів: 811 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0