10:00
Тиждень іноземних мов та світової літератури

          З 16 по 20 березня у ЦПТО проходив Тиждень іноземних мов та світової літератури. Розпочався він з виставки стіннівок учнів І-ІІІ курсів. Найкращими визначено роботи учнів: Єфіменко Віри (група №1), Воленюк Аліни (група №1), МагдебуриІрини (група № 2), Панасюка Валерія (група №3), Левченка Олега (група №9), Богуш Анжеліки (група 7/8), Голоти Владислава (група №20), Сущенка Євгена (група №15), Вісталіна Андрія (група №7/8), ГолумбовськогоОлександра (група №19), Карася Василя(група №17).

          17 березня викладач світової літератури Грабовська Світлана Миколаївна провела відкритий урок на тему «Оповідання «Дамаскін», утілення рис постмодернізму». Захоплюючою була розповідь викладача про життєвий і творчий шлях Милорада Павича, якого літературні критики вважають письменником абсолютної літератури, а його твори – справжнім поетичним і фантасмагоричним дивом. На уроці було зроблено розгорнутий аналіз оповідання «Дамаскін»: життєва основа оповідання, тема, проблематика, конфлікт, ідея, сюжет, композиція, образи, описи та мова художнього твору. Цікаво пройшла гра за текстом та ілюстраціями до оповідання.

 У середу викладач іноземної мови Тонконог Н.І. підготувала та провела лекцію «Суфіксальний спосіб словотворення в англійській мові». Учні дізналися про класифікацію суфіксів та принципи словотворення  в англійській мові.

19 березня відкритий урок на тему «Комп’ютерні технології» підготувала та провела на високому методичному рівні викладач англійської мови Абент І.Л. З метою розширення знань стосовно комп’ютера та необхідності використання даного пристрою в наш час, Ілона Леонідівна підібрала змістовний та цікавий матеріал для учнів І курсу (адміністратори; оператори комп’ютерного набору). Доречним був відеофільм, в якому учні групи  розповіли про значення комп’ютера у їхньому житті. Вони проявили достатні уміння і навички під час оперування лексичними одиницями, граматичними структурами в ситуаціях усного спілку­вання.

У п’ятницю для учнів ІІ-ІІІ  курсів Абент І.Л. провела цікаву лекцію «Відмінності між британським та американським варіантами англійської мови». Викладач навела найпоширеніші приклади фонетичного та лексичного вживання британського та американського варіантів англійської мови.

Яскраві театральні враження отримали учні ЦПТО 20 березня під час поїздки до Київського академічного театру юного глядача на Липках на виставу «Шалений день» - справжнісінький карнавал емоцій, пристрастей, несподіваних любовних колізій, - побачене сценічне видовище нікого не залишило байдужим!

Переглядів: 1215 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 2.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: