15:31
Тиждень інформатики та математики в ЦПТО

 25 жовтня 2021 року в ЦПТО успішно стартував тиждень математики та інформатики. Понеділок був насичений змістовними заходами. В холі навчального закладу на здобувачів освіти чекали тематичні виставки: "Наука-це вона" та "Емоційні рівняння", також в соціальні мережі був запущений ролик професійного спрямування  "Мій партнер-комп'ютер". 

     Другий день предметного тижня був покликаний підвищити інтерес учнів до вивчення математики та інформатики  завдяки їх участі у XI Всеукраїнській олімпіаді з математики та Всеукраїнському конкурсі "#StopFake" від проекту "На Урок" (Осінь 2021) та у вікторині "Проскануй. Відгадай. Надішли". З цього ж дня розпочала свою роботу творча студія "Мобільна бібліотека". 

    У середу відбулася презентація результатів професійно орієнтованого творчого проєкту з математики "Таємниці числа П", в якому брали участь здобувачі освіти ІІ курсу.  Креативні відео учасників та цікаві конкурси визначили переможців. Ними стали учні гр. № 15 (кухар, кондитер). Цього ж дня усі охочі долучилися до участі у XI Всеукраїнській олімпіаді з інформатики від проекту "На Урок" (Осінь 2021)

     Хто спритніший, ерудованіший та краще знає інформатику показала інтелектуальна гра "Де логіка?" В напруженій та запеклій боротьбі перемогу здобули хлопці гр. № 11 (електромонтери). Цього ж дня відбулася виставка творчих робіт учнів "Математика своїми руками".

     У п'ятницю 29 жовтня переможці конкурсу "Калейдоскоп педагогічних ідей" Кацалап Л. М. та Кучеренко Р. Д. поділилися з колегами досвідом створення електронних підручників та презентували власні авторські електронні посібники "Бази даних" та "Ментальні карти з математики". Методист Центру Юрченко Т. В. подякувала викладачам за відмінну організацію тижня, креативний підхід та незгасаючий ентузіазм педагогів.

 

               

 

  

Переглядів: 37 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0