19:04
Тиждень інформатики та математики

Чудовою традицією в стінах ЦПТО стало проведення предметних тижнів. З 28 жовтня по 1 листопада 2013 року в закладі проходив тиждень інформатики та математики.  Тиждень було розпочато конкурсом стінгазет, присвячених цим наукам. Учні творчо підійшли до конкурсу. Газети були яскраві, цікаві та насичені. На перервах учні розгадували кросворди, ребуси, головоломки.  За результатами конкурсу були визначені переможці:  група №13 (І місце), №12 (ІІ місце), №9 (ІІІ місце) у номінації «Інформатика»; група №2 (І місце), №16 (ІІ місце), №5/6 (ІІІ місце) у номінації «Математика». Також цього дня учні взяли участь в першому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики. 

 У вівторок учні стали свідками інтелектуальної гри з інформатики, «Найрозумніший», яку підготувала викладач інформатики Кацалап Л.М. В грі змагалися Каплюк Аліна, Дорош Ілона, Руденко Дмитро, Брагівська Настя, Білан Аліна. Учасники показали не лише відмінні знання, а й проявили кмітливість, ерудованість, винахідливість. У напруженій боротьбі перемогу отримав учень групи №2 Руденко Дмитро. Учасників гри та всіх присутніх жартівливими піснями вітали учні групи №12 Шостак Андрій та Гусєв Артур.  Дуже запам’яталася всім присутнім сценка «Штучний інтелект» у виконанні учнів Ходан Софії, Іванова Олександра та Пєтрова Євгена.  

Про відомих вчених, чий внесок у розвиток інформаційних технологій виявився найбільш вагомим, учні мали змогу дізнатися у середу на лекції. Викладач інформатики Кацалап Л.М. розповіла цікаві факти із життя видатних людей, всі поринули атмосферу захоплюючих історій, побували в ролі дослідників. 

Цього дня учні взяли участь у першому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.

Весело  і гамірно було в актовій залі в четвер. Всіх об’єднала  математична гра «Хто перший» під керівництвом викладача математики Кучеренко Р.Д. Змагалися дві команди  «Дівчата» та «Хлопці». Демонструючи свій інтелектуальний потенціал  учні групи №2 намагалися знайти відповідь на запитання «Хто розумніший - хлопці чи дівчата?» Першість вибороли хлопці, але за словами дівчат «Розумні жінки, не сперечаються з чоловіками, а навіть поразку вміють обернути собі на користь». 

З захопленням та непідробним інтересом учні переглядали  кінофільми  про історію математики та відомих інформатиків у п’ятницю.

Логічним завершенням предметного тижня став великий смайлик, створений учнями ЦПТО на подвір’ї закладу!

Переглядів: 903 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: