17:28
Тиждень географії та біології

      З 7 по 11 грудня 2020 року в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» проходив Тиждень біології та географії.
      У понеділок учні групи № 19 мали змогу зробити віртуальну подорож до одного з найвеличніших з водоспадів світу – Ніагарського водоспаду. Адже саме 7 грудня далекого 1678 року його було відкрито відомим мандрівником   Луї Еннепеном
       
У вівторок здобувачі освіти першого курсу переглянули  соціально важливі та надзвичайно актуальні кінофільми:

- «Звалище»;
- «Пластиковий океан»;
- «Реальна ціна моди».
     
Для учнів групи №15 була проведена навчально-репрезентативна екскурсія «Сторінками Червоної книги України».

            У середу  було визначено переможця онлайн-конкурсу презентацій «Негативний вплив шкідливих звичок на здоров’я людини». У конкурсі взяли участь учні ІІІ курсу. Переможцем став учень групи №1 Гейбатов Тимур. 
     
Четвер був присвячений Міжнародному дню прав людини.  10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – епохальний документ, у якому були проголошені невід'ємні права, притаманні кожній людині незалежно від її раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії. Здобувачі освіти груп №15 і №17 ознайомилися з історією розвитку прав людини в Україні та світі та переглянули тематичні фільми.
        Предметний тиждень закінчився переглядом  відео-проєкту  «Десять «країн» в Україні, в яких варто побувати», який презентували  другокурсники. Юні знавці географії довели, що в Україні «вмістилося» багато заморських країн, починаючи від Африки і закінчуючи далекою Японією.
       Тиждень біології та географії підготували на високому науково-методичному рівні викладачі Ярина Наталія Василівна й Оганесян Лариса Олегівна.

 

Переглядів: 36 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0