20:50
Тиждень фізики та хімії

З 22.02 по 26.02 у центрі професійно-технічної освіти проходив тиждень фізики та хімії. Поглиблення практичних знань з хімії і фізики, розвиток творчих здібностей в учнів -   найголовніше завдання, яке поставили перед собою вчителі хімії та фізики.

У понеділок, 22 лютого, викладач хімії, Новікова Тетяна Дмитрівна, у приміщенні бібліотеки організувала для учнів І курсу перегляд навчально-пізнавального фільму «100 великих відкриттів: хімія». Учні змогли оцінити важливість хімічних відкриттів у розвитку цивілізації. Цього ж дня  викладач фізики, Тютюнник Марина Миколаївна, провела цікаву і змістовну лекцію «Полімери. Небезпека поліетилену». Цікавий матеріал, вдало підібрані форми і методи дозволили донести учням інформацію про небезпеку, використання високомолекулярних синтетичних речовин.

У вівторок учні стали свідками інтелектуальної вікторини «Що? Де? Коли?», яку на високому науково-методичному рівні підготувала викладач хімії Новікова Т. Д. У грі змагалися команда «Знавців» до складу якої  увійшли Іллічова Ангеліна, Левченко Аліна, Зуєв Олег, Дзема Владислав, Полтавець Юрій і Сущенко Євген. Викладачі Центру підготували досить складні питання, які стосувались хімічної науки та предметів, які вони викладають.  У  боротьбі перемогу отримала команда «Знавців». Всі учасники були нагороджені подяками та призами.

Цього ж дня викладачем фізики Сахно Світланою Іванівною для учнів ІІ курсу була проведена лекція  «І. І. Сікорський – всесвітньо відомий авіаконструктор».

У середу, в кабінеті хімії відбувався конкурс «Хімія у ребусах», який підготувала Новікова Т. Д. Учні мали можливість взяти участь у швидкісному розв’язуванню ребусів з хімії. Крім того, великого задоволення приніс  учням брейн-ринг «Двобій інтелектів», який на високому науково-методичному рівні підготувала викладач фізики Тютюнник Марина Миколаївна. У ході заходу відбулася дуель знань з фізики між хлопцями і дівчатами. У запеклій боротьбі із невеликим відривом перемогу здобули хлопці. Учні продемонстрували високий рівень знань та практичні навички з предмету, за що були нагороджені подяками і призами.

У четвер протягом усього дня в кабінеті фізики діяла виставка буклетів «Фізика у моїй професії», яку організувала викладач фізики Тютюнник М. М. Учні творчо підійшли до виконання даного завдання. Найкращими виявились роботи Гаярин Ірини, Рівної Юлії та Костюка Назара.

У п’ятницю, 26 лютого, у читальній залі закладу відбулось експериментальне шоу «Галілео», яке організували та провели Тютюнник Марина Миколаївна та Новікова Тетяна Дмитрівна. У ході шоу учні демонстрували цікаві та захоплюючі досліди з вогнем, водою та  хімічними реактивами. Найбільшого захвату учні отримали від досліду, який продемонструвала викладач фізики М. М. Тютюнник - «Труба Рубенса», не менш цікавими були досліди: «Вогняні кулі» (продемонстрував Яценко В. учень групи №19); «Фіолетовий джин» (Левченко А. учениця групи №2); «Хімічний коктейль» (Іллічова А. учениця групи №2).

 

Кожний захід, який був проведений під час тижня фізики і хімії, супроводжувався цікавими дослідами з предметів, що було особливо цікаво учням.

 

Переглядів: 795 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: