13:38
Тиждень фізики та хімії

З 06 по 10 квітня в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» проходив тиждень фізики та хімії. Девізом Тижня стали слова Альберта Ейнштейна: «Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою».

Поглиблення практичних знань з хімії і фізики, розвиток творчих здібностей в учнів ЦПТО - було найголовнішим завданням, яке поставили перед собою викладачі хімії та фізики, плануючи відкриті заходи.

Тиждень було розпочато конкурсом стінгазет, присвячених цим наукам. Учні творчо підійшли до конкурсу. Газети були яскраві, цікаві та насичені. За результатами конкурсу були визначені переможці:  групи  №16, №19 і №4 у номінації «Фізика в професії, яку я обираю»; у номінації «Хімія у побуті» найкращими визнано роботи учнів груп №19, №20 і №11. Цього ж дня учні І курсу переглянули документальний фільм «Іван Пулюй – наука особистості», який підготувала Андросенко М.М.

У вівторок учні стали свідками брейн-рингу «Знавці фізики», яку підготувала викладач фізики Андросенко М.М.  У грі змагалися учні групи №19 та №20. Учасники показали не лише відмінні знання, а й проявили кмітливість, ерудованість, відповідальність, взаємоповагу, колективізм, зацікавлення до вивчення фізики. У  боротьбі перемогла дружба, тому що рахунок команд зрівняли вболівальники в додатковому конкурсі. Всі учасники були відзначенні подяками від адміністрації навчального закладу.

 квітня викладач фізики Сахно С.І. підготувала та провела цікаву лекцію «Видатні постаті в галузі космонавтики». Світлана Іванівна розповіла про відомих космонавтів, людей, які прославилися на землі, підкорюючи Всесвіт. У цей день Сахно С.І. провела з учнями групи №10 та №11 вікторину «Юні фізики». Учасники заходу вміло застосовували вивчені фізичні явища, закони, швидко орієнтувалися та знаходили правильні відповіді на поставлені запитання. Гра закінчилася з рахунком 68:64 на користь команди групи №11.

У четвер  великого задоволення принесла  учням інтелектуальна гра «Клуб Веселих і Кмітливих», під час якої відбулася дуель між збірними груп №21, №22 і №1, у якій перемогу здобула команда «Квант». Учні стали свідками інтелектуальної гри, яку підготували викладач фізики Андросенко М.М. У грі змагалися Дорош Ілона, Палагута Ірина, Поляков Дмитро, Дубовенко Олександр, Степанченко Валерій  – команда «Атом» та команда «Квант» до складу якої входили – Коноваленко Юрій, Глоба Костянтин, Мурга Олексій, Брагівська Анастасія та Білан Аліна. Всі учасники були відмічені подяками.

Цього ж дня викладач хімії, Новікова Т.Д., і викладач фізики, Андросенко М.М., підготували годину цікавих дослідів. Тетяна Дмитрівна працювала над дослідами з вогнем, а Марина Миколаївна – з водою. Найбільше зацікавили учнів досліди: «Вода, що малює», «Сухим із води», «Кулька-самонадувайка», «Склянка підіймає склянку», «Фараонові змії», «Хімічний вулкан», «Кольорові вогні» і «Дим без вогню».

У п’ятницю викладач хімії, Новікова Т.Д., підготувала та провела змістовну лекцію для учнів ІІ-ІІІ курсів «Вбивча чистота». Тетяна Дмитрівна розповіла та продемонструвала відеоролики про застосування миючих засобів та їх вплив та організм людини. Цього ж дня Тетяна Дмитрівна провела з учнями груп №15 і №16 інтелектуальну гру «Хімічний калейдоскоп», де учні проявили не лише свої розумові здібності, а й показали практичні знання.

 Під час проведення тижня, учасники відкритих заходів були надзвичайно активні. Кожний захід був цікавий і викликав інтерес в учнів ЦПТО.

Переглядів: 1236 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: