14:23
Тиждень фізики та хімії

 Тиждень фізики та хімії

З 24 по 27 березня в центрі професійно-технічної освіти під девізом «Будемо фізику та хімію вивчати, і двійок в журналі не мати» проходив тиждень фізики та хімії.

Ми живемо в такий час, коли хімія і фізика проникли до всіх сфер життя. Від дня свого народження, ще не усвідомлюючи цього, людина починає «спілкуватися» з хімією і фізикою.

Хімія і фізика, як науки, дуже потрібні і корисні тоді, якщо вони в «руках» людей, що мають глибокі і міцні знання з цих предметів.

Саме поглиблення практичних знань з хімії і фізики, розвиток творчих здібностей в учнів було найголовнішим завданням, яке поставили перед собою викладачі хімії і фізики, плануючи тиждень.

Тиждень було розпочато конкурсом стінгазет, присвячених цим наукам. Учні творчо підійшли до конкурсу. Газети були яскраві, цікаві та насичені.


 За результатами конкурсу були визначені переможці:  група №15 (І місце), №7/8 (ІІ місце), №22 (ІІІ місце) у номінації «Фізика навколо нас»; група №1 (І місце), №7/8 (ІІ місце), №3 (ІІІ місце) у номінації «Нобелівські лауреати у галузі хімії». Цього ж дня учні груп ІІ курсу переглянули документальний фільм «Нікола Тесла», який підготувала Сахно С.І.


 У вівторок учні стали свідками інтелектуальної гри «Я люблю хімію», яку підготувала викладач хімії Мельник Т.Д.  У грі змагалися учні груп №10 та №11. Учасники показали не лише відмінні знання, а й проявили кмітливість, ерудованість, винахідливість. У  боротьбі перемогу отримала група №11. Всі учасники були нагороджені солодкими призами.

 26 березня у читальній залі бібліотеки була проведена інтелектуальна вікторина «Чоловіча гра», яку підготувала викладач фізики Андросенко М.М.. Свою ерудованість, кмітливість демонстрували учні третього курсу: Грицюк Денис, Дорошенко Ярослав, Кужільний Микола, Матяш Михайло (команда «Електрони»), Карман Олег, Петрик Олег, Коваленко Сергій та Стась Роман (команда «Діелектрики»).

Учасники вікторини вміло застосовували вивчені фізичні явища, закони, швидко орієнтувалися та знаходили правильні відповіді на поставлені запитання. Гра закінчилася з рахунком 68:64 на користь команди «Діелектрики» (капітан Карман Олег). Учасники обох команд були нагороджені солодкими призами.


 

У четвер велике задоволення принесло учням розважальне шоу «Хто зверху?», під час якого відбулася дуель фізичного і хімічного світів, де перемогу здобула дружба. Учні стали свідками інтелектуальної гри з хімії та фізики, яку підготували викладач фізики Андросенко М.М. та викладач хімії Мельник Т.Д.. У грі змагалися Каплюк Аліна, Татунчак Марія, Дорош Ілона, Білан Аліна, Ковальчук Катерина – команда «Хіміки» та команда «Фізики» до складу якої входили: Коноваленко Юрій, Кайденко Юрій, Глоба Костянтин, Іванов Олександр та Поляков Дмитро. Учасники вікторини вміло застосовували набуті знання, швидко орієнтувалися та знаходили правильні відповіді на поставлені запитання. Учасників гри та всіх присутніх жартівливими віршами вітали учні групи №7/8 Богуш Анжела, Пінчук Марина та Костенко Руслана. Всіх учасників було нагороджено подарунками.

 Під час проведення тижня, учні були надзвичайно активні. Кожний захід, який було проведено, супроводжувався цікавими дослідами з предметів, що було особливо цікаво учням.


 

Переглядів: 1057 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: