12:41
ТИЖДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

Тиждень Європи в Україні

З нагоди святкування Тижня Європи в Україні в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» з 8 по 15 травня 2014 року проведено наступні заходи:

  • 8 травня на стадіоні «Юність» були проведені змагання з футболу, присвячені Тижню Європи в Україні. Переможцем стала команда групи №13 у складі Артюха Владислава, Бобрівника  Валентина, Богомолова Богдана, Гуцола Євгена, Донченка Андрія, Дорошенка Олександра,  Івахна Владислава, Коломійця Олександра, Кикли Олексія, Потебні Олександра, Старченка Миколи, Степаненка Олександра та Цимберова Костянтина.
  • 12 травня - година спілкування «Роль України в Європі», яку підготувала та провела психолог ЦПТО Герасименко Н.Ю. Наталія Юріївна наголосила учням групи №1/2,  що українська держава, як і будь-яка інша, не може успішно розвиватися, спираючись на розуміння лише власних інтересів, ігноруючи геополітичний контекст і тенденції розвитку світової цивілізації. Усвідомлення Україною власних інтересів є невіддільним від того, як світова громадськість ставиться до України і яким вона бачить її місце у світі.
  • 13 травня класні керівники груп І курсу провели бесіду «Україна обирає європейське майбутнє».
  • 14 травня у читальній залі Центру відбувся диспут «ЄВРОСОЮЗ: ЗА і ПРОТИ». Учні груп №10 та №11 (кухарі, кондитери) вільно висловлювали свою точку зору стосовно позитивних та негативних сторін входження України до Євросоюзу. Кожен учень мав змогу виявити власний погляд на українську євроінтеграцію. Диспут провела заступник директора з ВР Гайдар Н.В.
  • 15 травня учні груп №12 та №13 (електромонтери) переглянули відеофільм «Подорожуємо країнами Європи». Вихованці ЦПТО ознайомилися з історією та культурою європейських держав.

Святкування Тижня стало справою державного значення і відіграло значну роль у формуванні думки про те, що майбутнє нашої держави – належати до сім’ї європейських народів. Всі учні ЦПТО прийняли активну участь у позакласних заходах, присвячених Тижню Європи в Україні та розширили свої знання стосовно питань євроінтеграції.
 

Переглядів: 1021 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: