10:34
Тиждень електромонтерів

В період з 27.11 по 01.12 в нашому навчальному закладі проходив тиждень електромонтерів. Основною метою проведення тижня було: виховати в учнів любов до обраної професії та поглибити основні знання. Проведено комплекс заходів, які спрямовані на розвиток творчих здібностей та поглиблення знань з обраної професії в учнів. Зокрема, в понеділок відбулося офіційне відкриття тижня, під час якого всі охочі отримали буклети з планом його проведення. На другому уроці викладач спеціальних дисциплін Декало О.В. провів відкритий урок з предмета «Сецтехнологія» на тему: «Джерела світла». В ході проведення уроку учні дізналися про класифікацію світлових приладів, їхнє основне призначення, переваги та недоліки при використанні тих чи інших світлових установок. Викладач використав велику кількість наочного матеріалу. Також, цього дня було проведено «Електро-естафету», в якій взяли участь учні груп електромонтерів першого, другого та третього курсу.

      У вівторок учні третього курсу (гр.№21) відправилися на екскурсію на місцеву телефонну станцію. Мета екскурсії – поглибити знання з предмету «Електричний зв’язок». Провела її майстер в/н Лега Н.М.. Нікого не залишив байдужим цього дня «Брейн-ринг», який відбувся між двома командами електромонтерів-першокурсників. Протягом всієї гри відбувалася запекла боротьба між командою «Діелектрики» та командою «Мегавольти», в якій впевнену перемогу отримала команда «Мегавольти». Організував та провів гру викладач спеціальних дисциплін – Герасименко С.О.

       В середу протягом дня проходила акція «Світло в кожний кабінет», в ході якої учні третього курсу (гр. №21 та гр. №22) на чолі з майстрами в/н відвідали навчальні кабінети та лабораторії з метою виявлення та усунення несправностей електричних мереж. Організаторами акції були майстри в/н Лічманюк С.П. та Жадан Т.І. Цікаво та насичено пройшов екскурс в історію виникнення зв’язку, який організувала та провела для учнів першого курсу майстер в/н Лега Н.М. Цього ж дня було проведено захід «Магічна подорож кімнатою без світла». Організаторами заходу, метою якого було показати учням що буде, якщо не раціонально використовувати енергоресурси, були всі викладачі та майстри в/н електротехнічного циклу.

      У четвер, вже традиційно для нашого закладу, в рамках проведення тижня електромонтерів, відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів III курсу. Скрипка Анатолій, Ткаченко Олександр, Рига Ігор та Видолоб Віталій змагалися за звання кращого електромонтера в двох турах – теоретичному та практичному. Вирішальним був практичний тур, в якому учень гр. №21 Скрипка Анатолій виборов перше місце. Всі учасники конкурсу були нагородженні цінними подарунками.

     В п’ятницю, майстри в/н Рябокрис В.М. та Бідний О.О., разом з учнями підготували та провели «Light-шоу», в рамках якого було презентовано виставку електротехнічних пристроїв, які були зроблені своїми руками та продемонстровано методику їх виготовлення.

Переглядів: 1143 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: