10:55
Тиждень біології та географії

 

    З 20  по 24 грудня 2021 року в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» проходив Тиждень біології та географії. Метою проведення заходів було поглиблення знань учнів з біології та географії, розширення наукового світогляду, підвищення інтересу до предметів,  всебічний розвиток особистості.

       Понеділок розпочався конкурсом стіннівок на тему «Земля –мій дім». Найкращі фотогазети підготували учні групи 12, 10, 15,16 .

    Здобувачі освіти мали змогу переглянути фотовиставку «Земля-мій дім, а ми господарі у нім». Учні мали змогу виразити своє бачення на взаємозв’язок існування людей на планеті Земля та стану нашої планети на протязі всього її існування, тобто вплив людства на природу. В цей день учні гр. № 15 взяли участь у вікторині «Невідома Україна». Чи знали ви яке місто називала  Леся Українка «квітка на камені» , або в якому місті України є найдовша  в  Європі липова алея?  Вікторина супроводжувалася презентацією та цікавим відеоматеріалом.

     У вівторок учні груп №16 та №5 ознайомили присутніх з геоаксіологією – географією символів. Наприклад, у більшості людей Італія асоціюється з  піцою, Аргентина – з танго, Норвегія –з  фіордами, Єгипет – з пірамідами… А які асоціації викликає у вас Україна?  Своїм виступом учні показали добрі знання з географії, вміння застосовувати теоретичні знання на практиці, отримали позитивні емоції.

   Здобувачі освіти переглянули пізнавально - навчаючий фільм «WALL E». До уваги учнів було показано наочний результат швидкого технологічного прогресу та забрудненння екологічної стистеми, який унеможливив життя на планеті Земля.

   У середу  учні Центру  розгадувати кросворди і головоломки на біологічну та географічну тематику . Це принесло багато позитивних емоцій, адже наука має і цікаву сторону. У холі ІІ поверху учні та викладачі мали змогу відвідати арт- виставку «Біологія своїми руками». Незабутні приємні враження принесли вироби учениці групи №18, Петрової Юлії, створені технікою виконання картин «Кінусайга», клітини рослини та тварини, де поєднані знання біології та прикладного мистецтва.

    День завершився конкурсною грою «Найрозумніший». Діти активно влючилися в гру, даючи відповіді на непрості запитання про рослинний та тваринний світ. Отримуючи заряд азарту учні повторили пройдений матеріал та отримали багато нових знань.

    У четвер здобувачі освіти мали змогу побувати у віртуальній подорожі-екскурсії «Сім чудес України». Україні багата на свої унікальні природні дива, ці місця вражають масштабами і красою. Вони оповиті таємницями та легендами, які історики ще  й досі намагаються їх розгадати. 

Переглянули виставку «Рекордсмени тваринного і рослинного світу».

     У п’ятницю здобувачі освіти відвідали  фотовиставку «Відтінки України».  Світ такий величезний!  Проте наша батьківщина – найкраща. Та що ми знаємо про неї?

    Наші символи та традиції, наші цінності та самоідентифікація – це так важливо! Учні дізналися цікаві факти про кожну область України та переглянули тематичний відеофільм.

    На завершення тижня учні ІІ курсу прийняли участь у конкурсі – захисті презентацій «Каріотип людини та його особливості». Хотілося б виділити кращі роботи учнів групи №15: Олександра Загорулько, Масим Олефіренко, Наталія Овсієнко, Яцюк Аня.

    Тиждень біології та географії виявився насиченим, цікавим, довів, що географія і біологія  необхідні в сучасному світі.

    Тиждень підготували та провели викладач біології та екології Ярина Н.В. та викладач географії Оганесян Л.О.

  

  

 

Переглядів: 37 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0