17:49
Тиждень біології та географії

З 4 по 8 квітня 2016 року в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» проходив Тиждень біології та географії. У понеділок учні груп №4 і №2 мали змогу відвідати музей патології людини ЦРЛ м. Переяслава-Хмельницького. Лікар патологоанатом провела лекцію про здоровий спосіб життя, звертаючи увагу учнів на заспиртовані ембріони дітей, батьки яких мали шкідливі звички. Екскурсію до музею організувала викладач біології Ярина Наталія Василівна.

Вівторок був присвячений Дню Європи в Україні. Викладач географії Оганесян Лариса Олегівна провела вікторину«Знайома і незнайома Європа». Команди «Європейці» та «Українці» (учні групи №1 ) активно змагалися за перемогу у захоплюючих конкурсах: «Бліц-турнір», «Канікули», «12 зірок», «Видатні постаті». У конкурсі «Домашнє завдання» капітани команд Іораш Анна та Ігнатович Катерина підготували виступ про нелегкий шлях України до ЄС, а Карабанов Євгеній заспівав пісню «Сам собі країна». Вікторина супроводжувалася презентацією та цікавим відеоматеріалом.

У середу викладач біології Ярина Наталія Василівна провела змістовну та цікаву лекцію «Вплив нікотину на репродуктивну систему жінки». Наталія Василівна звернула увагу дівчат на те, що жіночий організм потрібно берегти змолоду і вести здоровий спосіб життя. У цей же день Оганесян Лариса Олегівна провела конкурс-захист презентацій «Канікули моєї мрії» у гр.№2. Гаслом цього заходу стали слова Вольтера:«Моя любов до Вітчизни не примушує мене заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більше я люблю Вітчизну, тим більше намагаюся збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр». Учні мали змогу втілити свою мрію в життя віртуально, побувати в найулюбленішій країні світу. Скільки в світі країн – стільки і незвіданих далей, доріг та відкриттів. Когось вабить неторкана людиною природа, а хтось хоче побувати в галасливому мегаполісі з хмарочосами й мільйонами людей.Переможцями конкурсу стали Корнієнко Ірина та Гаярин Ірина.

У четвер актова зала ЦПТО зібрала шанувальників біології. Учні групи №4 змагалися в інтелектуально-розважальній грі «Цікава біологія». Команди «Едельвейс» і «Рута» показали відмінні знання з біології у наступних конкурсах: «Привітання», «Фото-батл», «Най-най-най…», «Бліц-турнір», «Будова клітини», «Чи правда це?», «Домашнє завдання».

Тиждень закінчився біологічно-географічним квестом, в якому брали участь чотири команди: «Олімпійці», «Чемпіони», «Спартанці» і «Натуралісти». Учні проходили десять станцій, оскільки людина має десять систем організму. Завдання включали питання з біології та географії. Учасники квесту отримали додаткові знання і масу позивних емоцій, зробивши висновок, що центр професійно-технічної освіти – цілий світ і єдиний організм, в якому на відмінно функціонують усі системи.

 

Переглядів: 858 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: