22:15
Тиждень біології та географії

         З  14 по 17 квітня в ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» проходив Тиждень біології та географії.

         Тиждень розпочався конкурсом стінгазет на природничу тематику. Кращими визнано роботи учнів: Козак Віти (група №4), Мішка Владислава (група №20), Кравченка Владислава (група №20).

         У вівторок викладач географії, Оганесян Л.О., підготувала та провела з учнями групи №11 усний журнал «Нові сім див світу». Учні розповідали про Колізей, Тадж-Махал, Петру, Мачу-Пікчу, Великий Китайський мур, статую Христа Спасителя і Чічен-Іцу.

         У середу  Лариса Олегівна запросила учнів І курсу на лекцію «Дні Франції в Україні». Усі присутні були приємно вражені дивовижною заочною подорожжю до Франції, відвідавши найвизначніші місця Парижа.  
          Цього ж дня  викладач біології, Ярина Н.В., провела цікавий і змістовний
усний журнал «Лікувальні рослини – символи України». Учні групи №4 розповіли усім присутнім про значимість лікувальних рослин у житті українців. Наголосили на тому, що потрібно шанувати традиції свого народу,  піклуватися про навколишнє середовище.
          У четвер учні групи №19 і 20 переглянули документальний фільм «Виникнення планети Земля. Океан – наш дім», у якому йшлося про виникнення Землі та життя на ній.
  У п’ятницю Ярина Н.В. провела надзвичайно цікаву лекцію «Генетично-модифіковані продукти: міфи та реальність». Наталія Василівна розкрила історію походження модифікованих продуктів і наголосила на всіх можливих наслідках, до яких призводить споживання цих продуктів.

Яскравим завершенням Тижня біології та географії стало проведення конкурсу «З далеких мандрів повернулись», який підготувала викладач географії Оганесян Л.О. Команди «Австралія», «Африка», «Антарктида» і «Південна Америка» змагалися за звання «Кращий знавець географії» у конкурсах: «Візитка», «Тематичний», «Переплутані квитки», «Відео запитання», «Подарунок із сюрпризом», «Гості сельви». Переможцями конкурсу стали: Сонько Микола (група №13), Шевченко Костянтин (група №13) і Большук Аліна (група №11). 

Переглядів: 823 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 4.0/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: