13:56
Тепло єдиної родини!

     Сім’я! Яке красиве слово! Сім’я! Як гріє душу! Воно нагадує ласкавий голос мами, дбайливу суворість батька. Найдорожчі в світі люди-рідні батьки. Вони завжди простять, зрозуміють, вислухають. Поки живі батьки – ми всі щасливі, поки живі батьки, кожен з нас залишається дитиною і в 10, і в 20, і в 30, і в 40 років. «Шануймо наших батьків», - так вчить Книга Книг – Біблія. Майже 3,5 тисячі років тому на кам’яних плитах, які отримав пророк Мойсей від Бога на горі Синай, були вирізані слова: «Шануй батька твого і матір твою, щоб добре тобі було та щоб довго літ був ти на землі».

       «Родина», «рід» — які слова святі! Саме про це йшлося на відкритому виховному заході «Тепло єдиної родини», що провела викладач спецпредметів Наталія Анатоліївна Лопата разом з учнями групи №10. Учні цікавились icторією свого роду, розпитували у своїх батьків, бабусь i дідусів про коріння родини (дехто дістався навітъ до четвертого i п'ятого покоління!) i склали свої родовідні дерева.

       Всі присутні мали змогу прослухати пісні, вірші про родину, у виконанні учениць Каднікової Ірини, Лябах Анни, Креньової Іванни, Ярмак Валентини. Учні Кизуб Віка та Михайловський Сергій представили сценку про створення Адамом і Євою першої сім’ї.

         На закінчення заходу Наталія Анатоліївна сказала: « Ми всі – український народ, який складається з родин – малих і великих, дружних і працьовитих. Родина – це не тільки рідні, родичі. Це і наша група і наш Центр, і весь народ український. Родина до родини – народ. А щоб нашому українському роду не було переводу, потрібно берегти його, шанувати. Сьогоднішнє свято – це освідчення в любові до своєї сім’ї, бажання зробити для неї щось приємне.»

Переглядів: 1137 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: