Пошук
Головна » 2017 » Грудень » 7 » Спортивні змагання до Дня Збройних Сил України
15:37
Спортивні змагання до Дня Збройних Сил України

В  День Збройних Сил України, 6 грудня, у Переяслав-Хмельницькому ЦПТО  традиційно для юнаків І-ІІІ курсів відбулися спортивні змагання, які сприяли згуртуванню колективу, розвитку фізичних здібностей, кмітливості та спритності. Основною метою проведених змагань було виховання патріотичних почуттів, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння. Для участі у змаганнях було відібрано найсильніших учнів, які мали достатній рівень фізичної підготовленості та з дозволу лікаря. Учасників змагань, зі святом Збройних Сил України, привітав директор навчального закладу Лопата М.П. Він побажав успіхів у фізичній підготовці та бути гідними захисниками Вітчизни.

Змагання проходили з таких силових видів спорту: підтягування на перекладині, віджимання на брусах, гиря (24 кг), армспорт, естафета, канат.

Всі учасники показали хорошу спортивну підготовку, переможцями стали: підтягування на перекладині -  І місце-Володимир Дубогрій (22 рази, гр.№ 12), ІІ місце – Брезак Євгеній (20 раз, гр.№ 6),  ІІІ місце-Олександр Лук’янець (19 раз, гр.№ 19); віджимання на брусах-  І місце-Роман Богуш (51 раз, гр.№ 9), ІІ місце-Дмитро Кучеренко (34 рази, гр.№ 21), ІІІ місце-Володимир Дубогрій (32 рази, гр.№ 12); гиря--  І місце-Олександр Опанасенко (65 раз, гр.№ 12), ІІ місце-Максим Холошевський (40 раз, гр.№ 21), ІІІ місце-Микола Матяш (22 рази, гр.№ 2); армспорт-  І місце-Віталій Кононенко (гр.№ 9), ІІ місце-Дмитро Третяк (гр.№ 12), ІІІ місце-Андрій Клустий ( гр.№ 21). Естафета включала в себе три види спорту: біг 20м, стрибки у мішку 20 м, вправа «краб» 20 м. Перемогу святкувала команда учнів ІІ курсу. У перетягуванні канату сильнішими виявилися учасники команди ІІІ курсу.

Новинкою змагань став армспорт серед дівчат, які змагались в одній ваговій категорії. І місце виборола Аліна Пиленко, ІІ місце - Каріна Швидка, третє - Олександра Буряк.

Всі учасники змагань в особистому заліку, які посіли призові місця були нагороджені грамотами навчального закладу. У командному заліку (естафета + канат) перемогу здобули юнаки III курсу, які були нагороджені тортом, який приготували кухарі – кондитери нашого центру.

Організували та провели спортивний захід викладачі фізичного виховання: Ткаченко М.О., Назаров Ю.М., Ладік Л.В.

Особлива подяка голові федерації «Армспорт» Сулимі Віктору Олександровичу, за допомогу в суддівстві  та надане обладнання.

Переглядів: 243 | Додав: ЦПТО | Рейтинг: 0.0/0